Lider w dziedzinie automatycznej neutralizacji cyberataków bez interakcji ze strony ludzi

TEHTRIS XDR Platform to jedyne rozwijane w 100% w Europie rozwiązanie klasy XDR

Misja TEHTRIS: walka z cyberszpiegostwem i cybersabotażem
 

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform chroni Twoje systemy IT oraz OT

Od chmury przez punkty końcowe aż po urządzenia Internetu Rzeczy (IoT) – technologie TEHTRIS w czasie rzeczywistym neutralizują ransomware i ataki dnia zerowego. Rozwiązania firmy charakteryzują się modułową budową i mogą być wdrażane niezależne lub w pakiecie w ramach produktu TEHTRIS XDR Platform.

Standard MITRE ATTACK
 

Interpretuj szum. TEHTRIS jest kompatybilny ze standardem MITRE ATT&CK*, oferując dodatkowo możliwości nadawania kontekstu oraz korelacji, które pozwalają analitykom wykrywać zagrożenia wśród szerokiego wachlarza działań, za którymi mogą kryć się ataki APT.

 
 

TEHTRIS został uznany za reprezentatywnego producenta w ramach zestawienia 2021 Gartner®** Market Guide™ for Mobile Threat Defense oraz wyróżniony w raporcie Innovation Insight for Unified Endpoint Security.

 

TEHTRIS XDR Platform

Witaj w świecie hiperautomatyzacji oraz inteligencji oferującej kompletny wgląd w Twoje cyberbezpieczeństwo

Konsola, która unifikuje i wzmacnia efektywność rozwiązań TEHTRIS EDR, EPP oraz MTD. Konsola UES jest wyposażona w rozbudowany, a jednocześnie łatwy w użytkowaniu interfejs, dzięki czemu masz dostęp do rozszerzonego zakresu działań związanych z cyberbezpieczeństwem – niezależnie od tego, czy walczysz z trwającym kryzysem czy prowadzisz rutynowy monitoring infrastruktury.

TEHTRIS EDR automatycznie wykrywa i neutralizuje znane oraz nieznane zagrożenia w czasie rzeczywistym.

TEHTRIS EPP wykrywa znane zagrożenia i chroni systemy operacyjne z użyciem zaawansowanego skanowania antywirusowego i innych technologii bezpieczeństwa.

TEHTRIS Mobile Threat Defense chroni urządzenia mobilne i skanuje aplikacje podczas ich instalacji i aktualizacji.

Poznaj rozwiązania dla punktów końcowych

Dzięki bogatym w treść zestawieniom oraz inteligentnym alertom TEHTRIS SIEM pozwala na wykrywanie incydentów w czasie rzeczywistym oraz automatyzację wielu zadań realizowanych przez Twój zespół SOC.

Poznaj TEHTRIS SIEM

TEHTRIS NTA obejmuje kilka modułów wyposażonych w technologie wykrywania w oparciu o sygnatury oraz zachowanie. System uczy się na podstawie codziennej pracy, dzięki czemu jest w stanie przeprowadzać rozszerzoną analizę i wykrywać wszelkie anomalie w sieci. Dzięki zapisywaniu danych w trybie NetFlow TEHTRIS NTA daje możliwość prześledzenia w czasie informacji o tym, kto, z kim i w jaki sposób nawiązywał połączenia.

TEHTRIS Deceptive Response oferuje efektywny system alarmowy, który działa w czasie rzeczywistym i pozwala Ci być o krok przed atakującymi dzięki szczegółowemu wglądowi w Twoje systemy i infrastrukturę. Dodając sfałszowane zasoby do swojej sieci możesz wabić do nich cyberprzestępców i analizować działania, które podejmują.

Poznaj rozwiązania sieciowe

TEHTRIS DNS Firewall przechwytuje potencjalnie szkodliwe wyniki rozwiązywania DNS krążące w Twoich systemach, chroniąc Cię przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

TEHTRIS Zero Trust Response: pierwsza i jedyna na świecie oferta ZTNA, wyposażona w możliwości automatycznego reagowania na incydenty.

TEHTRIS CWPP oferuje kompletny wgląd w infrastruktury bazujące na chmurze i chroni zarówno przed typowymi zagrożeniami, jak i zaawansowanymi cyberatakami.

Poznaj rozwiązania dla infrastruktury i chmury

Rozszerzone wykrywanie i reagowanie

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform zwiększa produktywność zespołów SOC dzięki niezrównanym możliwościom wykrywania i reagowania. Wszystkie komponenty (EDR, EPP, MTD, SIEM, Honeypoty, NTA, DNS Firewall, ZTR i więcej) są zunifikowane do postaci pojedynczej platformy, co pozwala na wyeliminowanie martwych stref w Twojej sieci.

Optymalizacja poprzez orkiestrację

Zintegrowana technologia SOAR umożliwia nawiązywanie interakcji między inteligentnymi sensorami oraz rozbudowaną bazą danych TEHTRIS Cyber Threat Intelligence, co pozwala na blokowanie zagrożeń w obrębie wszystkich komponentów. Połączenie eksperckiej wiedzy analityków i naszego potężnego silnika sztucznej inteligencji CYBERIA daje możliwość identyfikowania nawet najbardziej zaawansowanych zagrożeń.

Bezpieczeństwo i etyka – już na etapie projektowania

Rozwiązanie TEHTRIS EDR powstaje i jest przechowywane we Francji. Zostało zaprojektowane w całości przez wewnętrzny zespół programistów – bez żadnych zapożyczeń w kodzie czy gotowych modułów napisanych przez inne firmy.

Technologie firmy TEHTRIS są projektowane od podstaw z uwzględnieniem zasad etyki i nie zawierają żadnych tylnych furtek. TEHTRIS gwarantuje nienaruszalność zawartości chronionych plików.

OCHRONA W CZASIE RZECZYWISTYM

Automatyczne wykrywanie i neutralizacja od 2015 r.

Twoja ochrona zaczyna się od anonimowości

Po co dawać cyberprzestępcom więcej możliwości poprzez eksponowanie nazwy Twojej firmy? Firma TEHTRIS jest po Twojej stronie i chce, by nikt poza Tobą nie wiedział, czym się chronisz. Oto kilka liczb, z których firma TEHTRIS jest dumna, podanych w sposób nienaruszający prywatności klientów.

100% lojalności klientów od 2010 r.

111

milionów zagrożeń w bazie danych TEHTRIS Cyber Threat Intelligence

100

krajów, w których wdrożono technologie TEHTRIS

1

godzina – tyle wynosi czas wdrożenia rozwiązania TEHTRIS XDR Platform

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

Bazując na serwerach zlokalizowanych w Europie, TEHTRIS oferuje gwarancję suwerenności Twoich danych. Rozwiązania firmy pozwalają Ci wykrywać ciche kampanie mające na celu włamywanie się do sieci firmowych oraz kontrolować wszystkie wektory ataków.

* © 2020 MITRE Corporation. Niniejsze materiały zostały poddane reprodukcji oraz dystrybucji za zgodą firmy MITRE Corporation.

** Gartner oraz Market Guide są zarejestrowanymi znakami handlowymi organizacji Gartner Inc. i/lub podmiotów stowarzyszonych na terenie Stanów Zjednoczonych oraz globalnie. Znaki te zostały użyte w niniejszych materiałach za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gartner Market Guide for Extended Detection and Response, Craig Lawson, Peter Firstbrook, Paul Webber, 8 listopada 2021 r.
TEHTRIS został uznany reprezentatywnym producentem w branży w raporcie 2021 Market Guide for Extended Detection and Response.

Gartner Innovation Insight for Unified Endpoint Security, Rob Smith, Dionisio Zumerle, 12 grudnia 2020 r.,
Gartner Market Guide for Mobile Threat Defense, Dionisio Zumerle, Rob Smith, 29 marca 2021 r.,
Recenzje publikowane w ramach programu Gartner Peer Insights obejmują subiektywne opinie użytkowników końcowych, publikowane w oparciu o ich doświadczenia i nie stanowią opinii organizacji Gartner ani podmiotów z nią stowarzyszonych.