Usługi i pomoc techniczna

Ponieważ czynnik ludzki jest kluczowym aspektem skutecznego cyberbezpieczeństwa, TEHTRIS posiada w ofercie rozwiązania, które dodatkowo zwiększają siłę ochrony.

Szeroki wachlarz usług

Skuteczne bezpieczeństwo wymaga połączenia wiedzy ludzi i sprawności maszyn.
Dzięki zespołowi uznanych ekspertów, którzy są aktywnie wspierani przez czołowe rozwiązania technologiczne, TEHTRIS angażuje się we wszystkie obszary defensywnego cyberbezpieczeństwa.

Twoja firma nie posiada wewnętrznych zasobów, by radzić sobie z kwestiami cyberbezpieczeństwa?
Zaangażuj zespół firmy TEHTRIS i powstrzymuj zagrożenia, które mogą poważnie utrudnić funkcjonowanie Twojego biznesu.

Równanie firmy TEHTRIS

Wizualne równanie TEHTRIS

Często zadawane pytania

Tak. Rozwiązania TEHTRIS działają zarówno samodzielnie, jak i w ramach produktu XDR Platform. Rozwiązanie XDR Platform jest dostępne jedynie dla kombinacji dwóch lub większej liczby produktów, ponieważ tylko w takiej sytuacji można w pełni wykorzystać możliwości korelacji danych i automatyzacji.

Tak. Produkt TEHTRIS XDR Platform został zaprojektowany jako otwarta platforma, dzięki czemu możliwe jest stosowanie pełnej funkcjonalności w połączeniu z rozwiązaniami bezpieczeństwa innych producentów, które funkcjonują w Twojej infrastrukturze.

Tak. Podczas rozwijania produktów TEHTRIS traktuje prywatność Klientów jako priorytet już na wczesnych etapach projektowania, dzięki czemu technologie ochrony nie wymagają pełnego dostępu do Twoich plików, by skutecznie realizować swoje działania.

Nie. TEHTRIS EDR, podobnie jak pozostałe rozwiązania firmy, posiada wbudowane funkcje rozszerzonej inteligencji pozwalające na wykrywanie nieznanych lub polimorficznych zagrożeń.

Tak. TEHTRIS XDR Platform może gromadzić logi z rozwiązań zaprojektowanych przez innych producentów. Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji na ten temat.