Usługi i pomoc techniczna

Ponieważ czynnik ludzki jest kluczowym aspektem skutecznego cyberbezpieczeństwa, posiadamy w naszej ofercie rozwiązania, które dodatkowo zwiększają siłę naszych produktów.

Szeroki wachlarz usług

Jesteśmy przekonani, że skuteczne bezpieczeństwo wymaga połączenia wiedzy ludzi i sprawności maszyn.
Dzięki zespołowi uznanych ekspertów, którzy są aktywnie wspierani przez czołowe rozwiązania technologiczne, TEHTRIS angażuje się we wszystkie obszary defensywnego cyberbezpieczeństwa.

Twoja firma nie posiada wewnętrznych zasobów, by radzić sobie z kwestiami cyberbezpieczeństwa?
Zaangażuj zespół firmy TEHTRIS i powstrzymuj zagrożenia, które mogą poważnie utrudnić funkcjonowanie Twojego biznesu.

Równanie firmy TEHTRIS

Wizualne równanie TEHTRIS

Często zadawane pytania

Tak. Nasze rozwiązania działają zarówno samodzielnie, jak i w ramach produktu XDR Platform. Rozwiązanie XDR Platform jest dostępne jedynie dla kombinacji dwóch lub większej liczby naszych produktów, ponieważ tylko w takiej sytuacji można w pełni wykorzystać możliwości korelacji danych i automatyzacji.

Tak. Produkt TEHTRIS XDR Platform został zaprojektowany jako otwarta platforma, dzięki czemu możliwe jest stosowanie pełnej funkcjonalności w połączeniu z rozwiązaniami bezpieczeństwa innych producentów, które funkcjonują w Twojej infrastrukturze.

Tak. Podczas rozwijania produktów traktujemy prywatność naszych Klientów jako priorytet już na wczesnych etapach projektowania, dzięki czemu nasze technologie nie wymagają pełnego dostępu do Twoich plików, by skutecznie realizować swoje działania.

Nie. TEHTRIS EDR, podobnie jak nasze pozostałe rozwiązania, posiada wbudowane funkcje rozszerzonej inteligencji pozwalające na wykrywanie nieznanych lub polimorficznych zagrożeń.

Tak. Nasza platforma XDR może gromadzić logi z rozwiązań zaprojektowanych przez innych producentów. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na ten temat.