Każda firma mierzy się z nieznanymi cyberatakami – zabezpiecz się już dzisiaj

Działające całkowicie online rozwiązanie TEHTRIS OPTIMUS oferuje małym i średnim firmom optymalną ochronę stacji roboczych oraz serwerów przed cyberzagrożeniami.

Samodzielne i gotowe do użycia rozwiązanie oferujące optymalną ochronę komputerów i serwerów

TEHTRIS OPTIMUS to rozwiązanie łączące w jednym agencie możliwości wykrywania i reagowania (Endpoint Detection & Response – EDR) oraz technologie antywirusowe następnej generacji. TEHTRIS OPTIMUS w czasie rzeczywistym i automatycznie – bez interakcji człowieka – wykrywa i neutralizuje znane oraz nieznane cyberzagrożenia.

Rozwiązanie działające całkowicie online, które oferuje ochronę punktów końcowych dla małych i średnich firm.

TEHTRIS OPTIMUS powstał z myślą o małym i średnim biznesie i dlatego uwzględnia potrzeby tego sektora, łącznie z uproszczonym wdrożeniem trwającym poniżej pięciu minut. Produkt jest dostępny z licencją od 1 do 100 komputerów i oferuje wydajną oraz wysoce skuteczną ochronę przy zachowaniu łatwości obsługi.

Zalety

Pictogramme : Checklist

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Rozwiązanie działa w 100% online, jest łatwe w użytkowaniu, intuicyjne i dostosowuje się do Twojego budżetu. Proces subskrypcji, pobrania i zainstalowania produktu trwa mniej niż pięć minut. Pełna ochrona jest dostępna natychmiast po zakończeniu wdrożenia.

OPTYMALNA OCHRONA

Połączenie najlepszej w swojej klasie technologii oraz eksperckiej wiedzy firmy TEHTRIS oferuje skuteczną ochronę Twojej firmie i jej klientom, dbając o Twoją produktywność.

Ikona wirusa przekreślona z zegarem wyświetlającym 0 sekund

HIPERAUTOMATYZACJA

Automatyczne wykrywanie i neutralizacja cyberataków oraz ransomware – w czasie rzeczywistym i bez interakcji człowieka.

Działająca całkowicie online oferta dla małych i średnich firm


Chroń swoje komputery i serwery przed cyberatakami w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Rozwiązanie TEHTRIS OPTIMUS jest kompatybilne ze wszystkimi produktami antywirusowymi działającymi na Twoich urządzeniach i z systemem Windows (Windows 11 / Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Server 2003 – Windows Server 2019).

Pictogramme : Bulles de conversation pour illustrer un chat

„Obecnie każda firma musi dbać o ochronę swojej infrastruktury przed zagrożeniami związanymi z cyberprzestępczością. Jako firma z sektora MŚP od pięciu lat chronimy nasze serwery, stacje robocze i smartfony rozwiązaniami TEHTRIS. Dzięki jakości tych rozwiązań i łatwości ich wdrożenia pracujemy w bezpiecznym środowisku i możemy skupić się na rozwijaniu naszego biznesu”.

Dyrektor generalny firmy z sektora handlu detalicznego, klient firmy TEHTRIS