Partnerzy
technologiczni

Poznaj partnerów technologicznych firmy TEHTRIS

Firma NXLog rozwija narzędzia bezpieczeństwa wykorzystywane w technologiach IT.

Jednym z priorytetów tej organizacji są rozwiązania do zarządzania dziennikami zdarzeń i innymi logami.

Przy użyciu produktów firmy NXLog klienci mogą budować bezpieczne, elastyczne i godne zaufania infrastruktury zarządzania logami, które spełniają najwyższe wymagania niezależnie od branży.

Jako twórca oprogramowania i dostawca rozwiązań SaaS oraz PaaS, TEHTRIS współpracuje z firmą OVH w ramach programu Open Trusted Cloud. Celem współpracy jest wspólne budowanie ekosystemu usług SaaS i PaaS, które są przechowywane w godnej zaufania infrastrukturze OVHcloud.

Dzięki tej współpracy TEHTRIS wspiera Cię w uczestniczeniu w bezpieczniej cyfrowej transformacji z użyciem rozwiązania TEHTRIS XDR Platform, które jest przechowywane w chmurze gwarantującej zgodność z wszystkimi europejskimi regulacjami. Produkty TEHTRIS integrują się w unikatowy sposób z tą suwerenną i potężną platformą pozwalającą na wykrywanie i reagowanie na wszelkie incydenty cyberbezpieczeństwa.

TEHTRIS stanowi część ekosystemu certyfikowanych technologii, co gwarantuje, że rozwiązania firmy są zawsze o krok przed cyberprzestępcami.