Dlaczego warto wybrać TEHTRIS?

Potężne i przełomowe technologie bezpieczeństwa

Wybierz jedyną europejską platformę XDR

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało we Francji, a serwery są zlokalizowane w Europie. W sytuacji, w której międzynarodowy kontekst geopolityczny generuje wiele niepewności, wybór rozwiązania przechowującego dane w Europie jest bezpiecznym i strategicznym posunięciem. Firma TEHTRIS i jej klienci aktywnie partycypują w tworzeniu europejskiej cyfrowej suwerenności.

Platforma TEHTRIS XDR: jedyna europejska platforma XDR
Komputer z platformą TEHTRIS XDR w akcji

DNA firmy TEHTRIS

TEHTRIS wyróżnia się globalnym podejściem do walki z cyberzagrożeniami.
Dowiedz się, jakie są nasze silne strony.

 

Bezpieczeństwo już na etapie projektowania, suwerenność z natury

Wybierając firmę TEHTRIS, stawiasz na produkty, które powstawały z myślą o bezpieczeństwie już od wstępnych etapów projektowania i otrzymujesz gwarancję braku jakichkolwiek tylnych furtek. Nasza współpraca w ramach programu Open Trusted Cloud zainicjowanego przez organizację OVHcloud daje Ci pewność, że korzystasz z rozwiązań przechowywanych w suwerennej infrastrukturze chmurowej.

Piktogram IT OT z wirusem w komputerze

Pełna kontrola w czasie rzeczywistym

Rozwiązania firmy TEHTRIS dają Ci możliwość zrozumienia w czasie rzeczywistym wszystkich niebezpiecznych zdarzeń, które mają wpływ na Twoje środowisko IT oraz OT. Nasze technologie gromadzą i analizują informacje niezbędne do szybkiego reagowania, a sam proces decyzyjny może zostać całkowicie zautomatyzowany.

Reagowanie z użyciem hiperautomatyzacji

Rozwiązanie TEHTRIS XDR zmniejsza do zera czas reakcji niezbędny do powstrzymywania najbardziej skomplikowanych cyberataków. Nie potrzebujesz operatora, by aktywować proces automatycznego neutralizowania wykrytych zagrożeń.

Ikona wirusa przekreślona z zegarem wyświetlającym 0 sekund

Kompletna linia produktów udoskonalanych przez lata rozwoju.

Dlaczego TEHTRIS?

 
Laptop z konsolą TEHTRIS XDR Platform

Rozwiązania firmy TEHTRIS mogą zostać wdrożone z naszej suwerennej chmury OVHCloud, a także lokalnie lub w trybie hybrydowym – zgodnie z Twoimi potrzebami. Nie narzucamy żadnego modelu wdrożenia.

TEHTRIS jest jednym z niewielu producentów łączących w swoich rozwiązaniach tak obszerny zakres wektorów wykrywania: analiza w oparciu o reguły i zaawansowane mechanizmy, nadawanie kontekstu z użyciem sztucznej inteligencji i samouczenie, polowanie na zagrożenia i wiele więcej. Co istotne, doskonałe wyniki wykrywania nie pociągają za sobą zwiększenia współczynnika fałszywych trafień.

Zespół TEHTRIS CERT monitoruje najnowsze cyberzagrożenia, by zapewnić, że nasze narzędzia wykrywania są zawsze aktualne. Ponadto zaangażowanie zespołu specjalistów daje nam możliwość udzielania pomocy w reagowaniu na wyjątkowo poważne cyberincydenty.

TEHTRIS przedkłada sprawność działania swoich rozwiązań nad atrakcyjny przekaz marketingowy. Nasze produkty nie działają  w „czarnej skrzynce” i są gotowe do wykrywania wielu scenariuszy ataków, łącznie z nieznanymi zagrożeniami.

Standard MITRE ATTACK

Zgodność ze standardem MITRE ATT&CK

MITRE ATT&CK** to baza wiedzy obejmująca model zachowania cyberprzestępców, z uwzględnieniem poszczególnych faz cyklu życia ataków wg platform: Windows, Mac, Linux, urządzenia mobilne itd. Dowiedz się więcej o kompatybilności rozwiązania TEHTRIS XDR ze standardem MITRE ATT&CK

 

Gartner Peer Insights
Przejście Data Center do TEHTRIS EDR stawia na lepszą ochronę firmy przed cyberatakami
 

Zapewnij suwerenność i integralność swoich danych

Firma TEHTRIS od 2010 r. wdraża innowacje i udoskonala swoje technologie cyberbezpieczeństwa w ramach różnych modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform.

Wybierz europejskiego lidera w dziedzinie cyberbezpieczeństwa!

 

* © 2020 MITRE Corporation. Niniejsze materiały zostały poddane reprodukcji oraz dystrybucji za zgodą firmy MITRE Corporation.

** Gartner oraz Market Guide są zarejestrowanymi znakami handlowymi organizacji Gartner Inc. i/lub podmiotów stowarzyszonych na terenie Stanów Zjednoczonych oraz globalnie. Znaki te zostały użyte w niniejszych materiałach za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gartner Market Guide for Extended Detection and Response, Craig Lawson, Peter Firstbrook, Paul Webber, 8 listopada 2021 r.
TEHTRIS został uznany reprezentatywnym producentem w branży w raporcie 2021 Market Guide for Extended Detection and Response.
Gartner Innovation Insight for Unified Endpoint Security, Rob Smith, Dionisio Zumerle, 12 grudnia 2020 r.,
Gartner Market Guide for Mobile Threat Defense, Dionisio Zumerle, Rob Smith, 29 marca 2021 r.,
Recenzje publikowane w ramach programu Gartner Peer Insights obejmują subiektywne opinie użytkowników końcowych, publikowane w oparciu o ich doświadczenia i nie stanowią opinii organizacji Gartner ani podmiotów z nią stowarzyszonych.