
BACK TO THE BASICS, czyli czas na zmianę cyberstrategii, to temat przewodni Advanced Threat Summit 2021 – jednej z najważniejszych i najciekawszych konferencji dla menedżerów cyberbezpieczeństwa.
Tegoroczne spotkanie to już ósma edycja tego wydarzenia. Odbędzie się ono w dniach 22-24 listopada, w formule hybrydowej: online, a dla zainteresowanych również w sali konferencyjnej hotelu Marriott oraz na spotkaniu wieczornym.
Program konferencji to odpowiedź na potrzeby i zainteresowania profesjonalistów z branży cyberbezpieczeństwa, którzy czuwają nad bezpieczeństwem cyfrowym i informacyjnym swoich organizacji. W tym roku, z uwagi na przyspieszenie przemian technologicznych, poruszony zostanie temat potrzeby zmiany cyberstrategii i konieczności świeżego spojrzenia na fundamenty bezpieczeństwa.
Advanced Threat Summit to wyjątkowi goście specjalni oraz reprezentacja znakomitych ekspertów. To właśnie dzięki nim AT Summit jest najlepszym miejscem do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.
- O tym, dlaczego cyberprzestępczość wygrywa, opowie Brett Johnson, były cyberprzestępca, swego czasu numer 1 na liście poszukiwanych w Stanach Zjednoczonych.
- Gen. Keith Alexander, jeden z najwybitniejszych na świecie ekspertów cybersecurity, były zwierzchnik USCYBERCOM, NSA/CSS w czasie trwania konfliktów Afganistanie wskaże największe cyberzagrożenia gospodarcze i militarne.
- W lepszym rozumieniu pracowników działów cybersecurity w czasach nowej normalności pomoże Chris Green, EMEA – (ISC)2.
- Joseph Assaf Turner, Maya Security, weteran branży cyberbezpieczeństwa, wyjaśni, które systemy informacyjne należy uznać za krytyczne dla organizacji i kiedy należy zainwestować w cyberbezpieczeństwo.
- Co możemy i co powinniśmy w cyberbezpieczeństwie robić inaczej niż dotychczas będzie można podyskutować w gronie takich ekspertów jak: Dr Magda Chelly, Responsible Cyber, Przemysław Dyk, Santander, Cezary Piekarski, Standard Chartered Bank, Jarosław Sordyl, PAŻP, Jacek Wiśniewski, Aviva.
- Pouczające studia przypadków na bazie własnych doświadczeń i transformacji swoich organizacji przedstawią Andrzej Kleśnicki z AmRest oraz Paweł Kaczmarek z Nationale-Nederlanden Polska.
Więcej informacji o programie znajduje się tutaj.
- spotkanie z 65 topowymi ekspertami cybersecurity,
- 3-dniowa niezwykle bogata, hybrydowa formuła wydarzenia,
- wykłady online oraz on-site połączone ze spotkaniami z ekspertami,
- 10 praktycznych warsztatów,
- ponad 20 różnych tematów dyskusji roundtable,
- dzielenie się doświadczeniami w ramach forum dobrych praktyk, spotkań oraz dyskusji,
- czas na bezpośredni networking – w czasie wieczornych imprez – zarówno online, jak i w warszawskim klubie,
- 19 punktów CPE.
UWAGA! Kod promocyjny „DLPExpert” uprawnia do otrzymania 10% rabatu.
Więcej szczegółów znajduje się na stronie wydarzenia.