Arculix by SecureAuth

Uwierzytelnianie bez haseł – dla wszystkich, wszędzie

Firma SecureAuth funkcjonuje na rynku rozwiązań do zarządzania tożsamością i zautomatyzowanym uwierzytelnianiem od 2006 r. Z rozwiązań marki korzysta ponad 38 milionów użytkowników na całym świecie. SecureAuth jest właścicielem 47 patentów i każdego dnia zabezpiecza ponad 28 milionów uwierzytelnień. Firma specjalizuje się we wdrażaniu swoich rozwiązań w dużych, rozbudowanych infrastrukturach. W gronie klientów znajdują się takie firmy jak Ferrari, Telefonica, Nissan czy DHL. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.secureauth.com.

Opracowane przez firmę SecureAuth rozwiązanie Arculix jest odpowiedzią na współczesne problemy związane z uwierzytelnianiem oraz znalezieniem równowagi między bezpieczeństwem a wygodą. Innowacje napędzają działania cyberprzestępców, a tożsamość staje się jednym z głównych celów ataków online. Sama tożsamość wykracza poza ludzi i relacje między nimi, a użytkownicy końcowi oczekują łatwych oraz szybkich mechanizmów pozbawionych uciążliwości klasycznego uwierzytelniania wieloskładnikowego.

Współczesne wymagania

Warto zauważyć, że bezpieczne uwierzytelnianie, jakiego potrzebowaliśmy kilkanaście lat temu, ma się niemal nijak to tego, co jest wymagane obecnie. Współczesne uwierzytelnianie musi być dostępne w zasobach lokalnych i chmurowych z dowolnego miejsca, a specjaliści ds. bezpieczeństwa muszą zapewniać nieustanną analizę tożsamości użytkowników w poszukiwaniu złośliwej aktywności, z uwzględnieniem sygnałów z istniejących rozwiązań ochrony IT. Co więcej, wszystko to powinno zostać wykonane z myślą o wygodzie zarządzania i uwierzytelniania dla użytkowników końcowych.

Dlatego firma SecureAuth uznała, że facelifting nie wystarczy – konieczne było zaprojektowanie całkowicie nowego rozwiązania – platformy następnej generacji, jaką jest Arculix.

Pobierz broszurę

Arculix by SecureAuth

Korzyści, jakie daje Ci rozwiązanie Arculix by SecureAuth

Arculix Ico

Brak utrudnień

Zapewnij użytkownikom bezhasłowe doświadczenie z wykluczeniem komplikacji związanych z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym

Arculix Ico

Możliwość rozszerzania

Migracja systemów Windows z zachowaniem wszystkich ustawień oraz zainstalowanych aplikacji

Arculix Ico

Ciągłość

Korzystaj z elastycznych i adaptacyjnych polityk oraz modeli zachowań

Jesteś zainteresowany zakupem?

Zapytaj o produkt