Medigate by ClarotyMedigate by Claroty

Medigate – rozwiązanie dla ochrony zdrowia

Medigate to wysoce elastyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o cyberbezpieczeństwie organizacji ochrony zdrowia.

Pobierz broszurę

Wykrywanie i profilowanie urządzeń

Kombinacja zastosowanych technik pasywnych i aktywnych pozwala obserwować cały ruch sieciowy wymieniany między urządzeniami funkcjonującymi w infrastrukturze medycznej. Dzięki współpracy z ponad 500 protokołami komunikacji cały ruch jest w pełni interpretowany przez Medigate.

Medigate by Claroty Screen
Medigate by Claroty

Zarządzanie ryzykiem

Cyberbezpieczeństwo urządzeń jest zależne od złożonego zestawu czynników, w związku z czym w niektórych sytuacjach podjęcie decyzji o dalszych działaniach może być nieoczywiste. Medigate oferuje dostęp do szczegółowych informacji o każdym urządzeniu z uwzględnieniem kontekstu jego zastosowania oraz praktyczne porady, które można błyskawicznie zastosować.

Ochrona sieci

Dzięki kompletnemu profilowaniu urządzeń Medigate sprawia, że segmentacja sieci staje się potężnym narzędziem. Egzekwowanie odpowiednich reguł bezpieczeństwa na określonych urządzeniach podnosi ogólny poziom ochrony w całej placówce ochrony zdrowia.

Medigate by Claroty Screen
Medigate by Claroty

Inwentaryzacja urządzeń

Dzięki dwukierunkowej integracji precyzyjne dane o urządzeniach są dynamicznie uzupełniane w rejestrze placówki oraz w bazach innych rozwiązań bezpieczeństwa.

Lokalizacja urządzeń

Śledzenie fizycznej lokalizacji urządzeń pozwala na ich łatwe odnajdywanie i zapobiega ich zgubieniu.

Medigate by Claroty Screen
Medigate by Claroty

Wykorzystanie urządzeń

Dzięki precyzyjnej analizie stopnia wykorzystania poszczególnych urządzeń można zrobić więcej przy mniejszych zasobach i wykorzystać lub wyeliminować bezczynny sprzęt.

Zapytaj o produkt

Integracje Medigate

Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo
Claroty Partner Logo

Najważniejsze zalety Medigate

Medigate to modułowa, działająca w modelu SaaS platforma cyberbezpieczeństwa dla ochrony zdrowia, która z łatwością skaluje się, by zabezpieczać całe środowisko, dostosowywać się do określonych wymogów i spełniać wszystkie cele organizacji ochrony zdrowia wraz z ich rozwojem.

Medigate Ico

Zwiększenie cyberbezpieczeństwa wszystkich urządzeń rozszerzonego internetu rzeczy (XIoT)

Nowoczesna ochrona zdrowia korzysta z wielu urządzeń XIoT – od pomp insulinowych i ultrasonografów po inteligentne systemy klimatyzacji oraz oświetlenia. Medigate chroni wszystkie te urządzenia i wiele więcej.

Medigate Ico

Obsługa wszystkich zadań związanych z cyberbezpieczeństwem ochrony zdrowia

Niezależnie od tego, czy chcesz zautomatyzować wykrywanie zasobów czy może walczysz z atakami dnia zerowego, a może nawet jeszcze nie wiesz od czego zacząć misję poprawy cyberbezpieczeństwa, Medigate wspiera Cię na wszystkich etapach.

Medigate Ico

Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o skalowaniu, elastyczności i łatwym użytkowaniu

Rozwiązanie działa w modelu SaaS i zostało wyposażone w elastyczny interfejs dostosowujący się do każdego środowiska IT, biomedycznego i korporacyjnego. Dzięki temu wdrożenie oraz skalowanie jest maksymalnie łatwe.

Medigate Ico

Bezproblemowa integracja z istniejącymi zasobami

Rozbudowany ekosystem integracji Medigate pozwala na łatwe rozszerzenie istniejącej infrastruktury bezpieczeństwa funkcjonującej w placówce ochrony zdrowia.

Chcesz uzyskać kompletny wgląd w sieć swojej organizacji ochrony zdrowia?

Skontaktuj się z nami