maltiverse

Wiedza o cyberzagrożeniach – łatwo, szybko i dla wszystkich

Zespoły zajmujące się bezpieczeństwem nie mogą inwestować odpowiednio dużo czasu w analizę, wdrażanie i konserwację dziesiątek źródeł wiedzy o zagrożeniach. Maltiverse automatyzuje ten żmudny proces i oferuje efektywny dostęp do źródeł danych dotyczących zagrożeń.

50 lat doświadczenia w branży cyberochrony

Dekady doświadczenia na stanowiskach menedżerskich w działach SOC, w obsłudze incydentów oraz w polowaniu na zagrożenia.

Automatyzacja jest niezbędna

Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa na co dzień mierzą się z powtarzającymi się zadaniami. Automatyzacja pozwala skupić się na tym, co najważniejsze.

Misja Maltiverse: pomoc we wdrożeniu praktycznej wiedzy o cyberzagrożeniach

Misją Maltiverse jest pomaganie firmom w rozpoczęciu korzystania z wiedzy o zagrożeniach przy minimalnym wysiłku i ingerencji w infrastrukturę.

Korzyści, jakie daje Ci rozwiązanie Maltiverse

maltiverse icon

Synchronizacja wielu urządzeń

maltiverse icon

Profesjonalna wiedza cyberzagrożeniach

maltiverse icon

Najlepszy współczynnik cena/korzyści

maltiverse icon

Zwiększenie bezpieczeństwa w firmie

Ponad 100 źródeł wiedzy

Maltiverse łączy dane z ponad 100 różnych źródeł wiedzy o zagrożeniach. Są to źródła publiczne, prywatne i tworzone przez społeczność zaangażowaną w walkę z cyberprzestępczością.

Algorytm oceny IoC

Maltiverse stosuje autorski algorytm oceny wskaźników ataków, który uwzględnia setki warunków. W rezultacie powstaje precyzyjna i przejrzysta dla analityków, uaktualniana w czasie rzeczywistym klasyfikacja.

Dostarczanie do urządzeń bezpieczeństwa

Maltiverse oferuje możliwość integracji z większością popularnych urządzeń bezpieczeństwa. Wykonanie integracji zwykle zajmuje zaledwie kilka minut.

maltiverse screen

Wiedza o cyberzagrożeniach – typowe problemy

maltiverse icon

Bez automatyzacji

Znużenie analityków

Ilość danych rośnie wykładniczo i uzyskanie odpowiedniej jakości wiedzy o zagrożeniach jedynie w oparciu o pracę ludzi jest niemożliwe.

maltiverse icon

Bez automatyzacji

Opóźnienia

Niezautomatyzowane dostarczanie wiedzy o zagrożeniach może prowadzić do opóźnień w wykrywaniu nowych zagrożeń.

maltiverse icon

Z automatyzacją

Fałszywe alarmy

Niektóre źródła wskaźników włamań (IoC) dostarczają nieprecyzyjne dane, co może prowadzić do blokowania niezainfekowanych zasobów lub marnowania czasu analityków na odsiewanie fałszywych alarmów.

maltiverse icon

Z automatyzacją

Utrata ważności wskaź-ników ataków (IoC)

Szkodliwe obiekty nie muszą być niebezpieczne na zawsze. Zespół zajmujący się dostarczaniem wiedzy o zagrożeniach musi usuwać przestarzałe wskaźniki ataków, by unikać fałszywych alarmów.

maltiverse bg

Jesteś zainteresowany zakupem?