ANY.RUN

Interaktywny sandbox w chmurze

ANY.RUN to interaktywny sandbox pozwalający na szczegółową analizę szkodliwych i podejrzanych obiektów w wyspecjalizowanym, działającym błyskawicznie środowisku wirtualnym. Wbudowany zestaw narzędzi analitycznych pozwala obserwować proces badawczy i w razie potrzeby modyfikować na bieżąco środowisko testowe.

To zupełnie inne podejście do analizy niż to oferowane przez zautomatyzowane sandboxy. Usługa ANY.RUN oferuje także dostęp do wiedzy analitycznej budowanej przez społeczność obejmującą wielu badaczy z różnych krajów. Dzięki takiemu podejściu ANY.RUN gromadzi i analizuje informacje o atakach w momencie ich trwania, ujawniając wskaźniki włamania już na wczesnym etapie działań cyberprzestępców.

Pełny, natychmiastowy dostęp

Uruchomienie podejrzanego pliku w testowym systemie w wielu przypadkach jest niewystarczające, by przekonać się, czy jest on bezpieczny. W przypadku niektórych rodzajów szkodliwych programów lub narzędzi wykorzystujących luki w zabezpieczeniach (np. ataki APT) niezbędna jest bezpośrednia interakcja analityka.

ANY.RUN oddaje do Twojej dyspozycji zestaw narzędzi analitycznych, które pozwalają obserwować proces badawczy i w razie potrzeby modyfikować na bieżąco środowisko testowe – zupełnie jakbyś siedział przy fizycznym komputerze. To zupełnie inne podejście do analizy niż to oferowane przez zautomatyzowane sandboxy.

ANY.RUN

Platforma z ekspercką wiedzą o cyberzagrożeniach

Usługa oferuje dostęp do wiedzy analitycznej budowanej przez społeczność obejmującą wielu badaczy z różnych krajów. Dzięki takiemu podejściu ANY.RUN gromadzi i analizuje informacje o atakach w momencie ich trwania, ujawniając wskaźniki włamania już na wczesnym etapie działań cyberprzestępców.

Dodatkowo możesz korzystać z raportów dotyczących ataków szkodliwego oprogramowania i pobierać je w różnych specjalistycznych formatach.

Przyspiesz swoją pracę

W przeciwieństwie do zautomatyzowanych sandboxów, ANY.RUN oferuje technologię natychmiastowego dostępu, co powala Ci otrzymywać wstępne wyniki analizy natychmiast po uruchomieniu zadania – nie musisz czekać na zakończenie symulacji i wygenerowanie raportu z podsumowaniem.

Zapytaj o produkt

Korzyści, jakie daje Ci rozwiązanie ANY.RUN

ANY.RUN Ico

Interaktywna analiza

Możesz błyskawicznie wyciągać wnioski z trwającej analizy bez konieczności oczekiwania na pełny raport

ANY.RUN Ico

Łatwa obsługa

Wszystkie kluczowe narzędzia są dostępne w głównym oknie usługi, co przyspiesza analizę

ANY.RUN Ico

Szybkie efekty

Wstępne wyniki analizy natychmiast po uruchomieniu zadania – nie musisz czekać na zakończenie symulacji

ANY.RUN Ico

Mniejsze koszty

Użytkownicy usługi nie muszą kupować dodatkowych serwerów, oprogramowania ani sprzętu

Jesteś zainteresowany zakupem?

Zapytaj o produkt