ANY.RUN dla uczelni wyższych i studentów: oferta specjalna

Osiągnięcie cyberbezpieczeństwa na skalę globalną wykracza poza szybkie wykrywanie i reagowanie na incydenty. Eksperci z ANY.RUN uważają, że do zapewnienia należytego poziomu w tym zakresie niezbędne są inwestycje w przyszłe pokolenia profesjonalistów. Dlatego ANY.RUN – jako producent interaktywnego sandboxa do analizy zagrożeń – oferuje uczelniom wyższym i studentom zasoby pozwalające na dogłębne poznawanie zagadnień związanych z badaniem szkodliwego oprogramowania, czyli kluczową umiejętnością niezbędną do walki z cyberzagrożeniami jutra.

Najwyższy plan rozwiązania ANY.RUN dla uczelni wyższych – bezpłatnie przez cały semestr 

Chcąc sprawić, by analiza szkodliwego oprogramowania stała się bardziej dostępna, firma ANY.RUN przygotowała specjalny program z myślą o edukacji. Uczelnie wyższe mają możliwość bezpłatnego korzystania nawet z 15 licencji na interaktywny sandbox przez cały semestr.

Dzięki temu uczelnie i studenci mogą mieć przez kilka miesięcy pełny, bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji rozwiązania ANY.RUN, łącznie z możliwością pracy w zespołach. Uczelnie biorące udział w programie zostaną poproszone o przekazanie informacji zwrotnej o sandboksie ANY.RUN i związanych z nim doświadczeniami. Może to obejmować:

 • wypełnianie kwestionariuszy,
 • komunikację z przedstawicielami firmy ANY.RUN poprzez wideorozmowy,
 • wypełnianie raportów związanych z błędami. 

Przekazanie wspomnianych informacji pozwoli firmie ANY.RUN jeszcze bardziej dopracować swoje rozwiązanie, by zwiększyć komfort pracy z interfejsem oraz dodawać nowe funkcje, których oczekują użytkownicy, także z sektora edukacyjnego.

Aby wziąć udział w programie, wystarczy skontaktować się z firmą ANY.RUN pod adresem support@any.run podając jako temat wiadomości ANY.RUN for education. Liczba licencji przeznaczonych do celów promocyjnych jest ograniczona.  

Specjalne rabaty na plany premium rozwiązania ANY.RUN dla studentów

Firma ANY.RUN przygotowała także ofertę specjalną dla studentów. Osoby, które dołączą do społeczności studenckiej ANY.RUN w serwisie Discord, mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na plany premium. Okazjonalnie ANY.RUN oferuje także licencje bezpłatne. Aby obserwować promocje, wystarczy wyszukać kanał any-students na serwerze.

Dołączenie do społeczności ANY.RUN jest całkowicie bezpłatne. Jest to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z innymi studentami z całego świata, którzy są zainteresowani analizą szkodliwego oprogramowania.

Jakie korzyści dla uczelni i studentów oferuje ANY.RUN?

Interaktywny sandbox ANY.RUN to nie tylko usługa użytkowania przez ponad 300 000 profesjonalistów z branży cyberbezpieczeństwa na całym świecie. To także wartościowe narzędzie do przekazywania wiedzy i nauki. 

Intuicyjny interfejs, rozbudowana funkcjonalność, olbrzymia baza danych próbek szkodliwego oprogramowania i szczegółowe raporty znacznie przyspieszają i zwiększają możliwości analizy cyberzagrożeń. 

Bezpłatna analiza szkodliwego oprogramowania z sandboksem ANY.RUN

Przy użyciu sandboksa ANY.RUN profesorowie i studenci mogą: 

 • obserwować w czasie rzeczywistym, w jaki sposób próbki szkodliwego oprogramowania uruchamiają się i wchodzą w interakcję z systemem operacyjnym,
 • przeprowadzać prace z zakresu kryminalistyki cyfrowej,
 • tworzyć i korzystać z laboratoriów poświęconych analizie szkodliwego oprogramowania,
 • przypisywać określone projekty związane z analizą zagrożeń,
 • współpracować przy użyciu wbudowanych w rozwiązanie możliwości pracy grupowej,
 • analizować szczegółowe raporty i interpretować dane związane z działaniem szkodliwego oprogramowania,
 • gromadzić najnowsze próbki zagrożeń i badać je w bezpiecznym środowisku,
 • gromadzić wskaźniki włamań (IoC) związane z szeregiem rodzajów i rodzin szkodliwych programów. 

Rozwiązanie ANY.RUN zostało już wdrożone przez szereg instytucji jako element kursów i programów edukacyjnych. Przykładami mogą być uczelnia Dakota State University oraz firma szkoleniowa Zero2Automated

Podsumowanie

Zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych profesjonalistów z branży cyberbezpieczeństwa nigdy nie było wyższe niż obecnie. Firma ANY.RUN chce aktywnie uczestniczyć w edukacji nowego pokolenia specjalistów, którzy będą gotowi do walki z cyberzagrożeniami przyszłości. Zachęcamy wszystkie uczelnie wyższe i studentów do zapoznania się z możliwościami edukacyjnymi oferowanymi przez ANY.RUN.

Skorzystaj z oferty edukacyjnej ANY.RUN