Bezpłatne webinarium pt. Jak zamodelować kompletny proces biznesowy na platformie Low-Code Development

Czy można dokonać transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów w firmie bez licznego zespołu programistów? Czy proces ten musi trwać latami i być bardzo kosztowny? Jeżeli nurtują Cię te i podobne pytania, zapisz się na webinarium.

Podczas prelekcji dowiesz się, jakie działania podejmować oraz jak w ramach jednej platformy BPM samodzielnie automatyzować procesy i budować kompletne systemy informatyczne. Zobaczysz, jak dzięki prostym i intuicyjnym narzędziom potrzeby biznesowe mogą znaleźć odzwierciedlenie w rozwiązaniach informatycznych. Na przykładzie  najnowszej wersji platformy Ferryt dowiesz się, czym jest Low-Code Development i jakie są cechy  platformy niskokodowej. Na spotkaniu omówione zostaną funkcjonalności narzędzi, które dają innowacyjne możliwości w kontekście tworzenia kompletnych systemów informatycznych.

Podczas spotkania dowiesz się m.in., jak krok po kroku w szybki i łatwy sposób zamodelować proces biznesowy, jak zbudować niezbędne elementy systemu począwszy od ekranów i formularzy, logiki decyzyjnej po integrację, a także poznasz możliwości analizy, raportowania i monitorowania przebiegu procesów.

Spotkanie poprowadzą eksperci z firmy Domdata.

Bezpłatna rejestracja: http://pureconferences.pl/webinar-domdata.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja rozpocznie się 27 listopada 2021 roku o godzinie 11:00 i będzie miała charakter on-line. Strona internetowa wydarzenia: http://pureconferences.pl/webinar-domdata.

Źródło: Pure Conferences