Cyfrowa transformacja w biznesie

Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz sztuczna inteligencja to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej. Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy? Już 30 czerwca odbędzie się bezpłatna konferencja online pt. „Cyfrowa Transformacja w Biznesie”, podczas której zostaną przedstawione najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji. Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.

Wśród wystąpień m.in.:

  • Cyfryzacja miejsca pracy w dynamicznym i niestabilnym otoczeniu

Sebastian Starzyński – TakeTask

  • Od robotyki do inteligentnej automatyzacji grupowej na podstawie studium przypadku

Agnieszka Belowska-Gosławska – Nordea

  • Jak przygotować organizację i jakie zmiany kultury organizacyjnej są niezbędne, aby transformacja cyfrowa mogła zakończyć się sukcesem?

Bartosz Kolasa – Cofidis

  • Odpapierzanie od kuchni – jak i dlaczego?

Michał Miszułowicz – Bank BNP Paribas

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. Wiąże się to ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie w swoim sektorze.

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji online, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://kongrestransformacji.pl/

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja rozpocznie się we środę, 30 czerwca 2021 r., o godzinie 9:30.

Strona internetowa wydarzenia: https://kongrestransformacji.pl/