TEHTRIS Day w Warszawie  

W dniu 18 października 2023 r. w warszawskim biurze firmy DLP Expert, autoryzowanego polskiego przedstawiciela firmy TEHTRIS, odbyło się wydarzenie z cyklu TEHTRIS Day. Było to kolejne spotkanie z partnerami i dystrybutorami mające na celu przekazanie najświeższych informacji o rozwiązaniach firmy TEHTRIS oferującej kompletny pakiet autorskich technologii cyberbezpieczeństwa nowej generacji, łącznie z jedyną platformą XDR rozwijaną w 100% w Europie.

W październikowym wydarzeniu TEHTRIS Day specjaliści z firmy DLP Expert zaprezentowali kluczowe informacje o firmie TEHTRIS i jej produktach, a także przeprowadzili demonstrację na żywo platformy TEHTRIS XDR oraz jej najważniejszych modułów, takich jak Endpoint Detection and Response (EDR), Endpoint Protection Platform (EPP), Mobile Thret Defense (MTD), Cyber Threat Intelligence (CTI) czy Security Orchestration, Automation and Response (SOAR). 

Poruszono także szereg kwestii związanych z licencjonowaniem rozwiązań TEHTRIS  oraz ich konkurencyjnością. Przedstawiciele firmy DLP Expert podkreślili między innymi jedną z unikatowych cech oferty TEHTRIS XDR – dostęp do szeregu zaawansowanych technologii w cenie rozwiązania, w tym: 

  • Technologia TEHTRIS SOAR ułatwiająca automatyzację zadań związanych z cyberbezpieczeństwem, z wykorzystaniem predefiniowanych oraz własnych scenariuszy. 
  • Moduł TEHTRIS CTI – nieustannie uaktualniany cyfrowy magazyn eksperckiej wiedzy o cyberzagrożeniach. Oferuje dostęp do narzędzi pozwalających na błyskawiczną analizę podejrzanych plików w odizolowanym środowisku (sandbox) i polowanie na nowe zagrożenia. 
  • Autorska technologia sztucznej inteligencji TEHTRIS CYBERIA, zdolna do całkowicie zautomatyzowanego wykrywania i neutralizowania nieznanych cyberzagrożeń.  
  • Analiza danych związanych z cyberbezpieczeństwem w chronionej sieci – dostęp do wszystkich danych o bezpieczeństwie zgromadzonych w infrastrukturze klienta aż do sześciu miesięcy wstecz.
  • Możliwość przeprowadzania audytu cyberbezpieczeństwa w chronionej sieci.

Kolejne wydarzenia z cyklu TEHTRIS Day już wkrótce. Będziemy o nich informowali na bieżąco.