Kobietom pozwala się...

Huawei-gate cd… (A jak poszedł król na wojnę...)

Lisa Su, CEO and president of AMD, w ramach Computex 2019 (Taipei, Taiwan) była łaskawa skomentować obecność tamże mikroprocesorów Hygon (seria Zen) rodem z ChRL.

Linksys® „poszedł w zaparte”

Troy Mursch, ekspert-bezpiecznik, twierdzi, iż ponad 25000, znakomitych skądinąd, urządzeń Linksys Smart Wi-Fi ma dziurę w oprogramowaniu.

Przyszła koza do woza

Przyszła koza do woza

Mniemanologia stosowana...

Na Zachodzie zauważono zmiany na Wschodzie

Ciekawy obrazek...

Ciekawy obrazek...

OneWeb

OneWeb

Nacjonalizm niejedno ma imię

Gazeta „The Sydney Morning Herald” ma w swoim arsenale kazamatę TECHNO-NATIONALISM zlokalizowany w blokhauzie BUSINESS COMPANIES. W tej to kazamacie pani Kirsty Needham (China Correspondent for The Sydney Morning Herald and The Age) zamieściła paszkwil Huawei arrest is politically motivated, says China. Paszkwil dlatego, że poddaje w wątpliwość czysto ekonomiczną motywację żądania USA, uosabianych przez jej prezydenta, aresztowania i ekstradycji do kraju przodującej demokracji dyrektora finansowego (chief financial officer) w osobie pani Meng Wanzhou w celu zadośćuczynienia wymogom sprawiedliwości. Kanadyjczycy, jako że nacja to zgodna, przychylili się do tej „prośby” i grudnia pierwszego roku byłego, areszt (co prawda nie w Rzymie lecz w Vancouver) na waszeci położyli. USA mogą poprosić o ekstradycję dyrekcji Huawei ale tylko do końca stycznia roku aktualnego bo tak jest napisane.

Politycy wreszcie pracują „przy otwartej kurtynie”

Co prawda nie u nas lecz w Berlinie. U nas pracuje się mniej spektakularnie ale za to przyjemniej bo przy „ośmiorniczkach”. Jednakowóż źle się dzieje w państwie ościennym gdzie wyszło szydło (dokumenty znaczy) z worka. Oficjalni przedstawiciele rządu i ministerstwa wewnętrznych spraw ujawnili, że pod pręgierzem opinii publicznej znalazły się dokumenty i dane setek niemieckich polityków tych ze świecznika takoż. Popiołem posypywano głowy przed dziennikarzami przy pierwszym piątku roku ledwo napoczętego. Impreza nazywała się Konferencja prasowa.
Powrót na górę Copyright © 2019 DLP Expert Sp. z o.o.