Podwójny chwyt za włosy

Podwójny chwyt za włosy
Dlaczego ajfony odmawiają współpracy na alternatywnej baterii oraz co z tym począć?

Kobietom pozwala się...

O kobietach, które w różnych częściach świata z różnymi borykają się zakazami - od chodzenia w spodniach po prawa wyborcze.

Huawei-gate cd… (A jak poszedł król na wojnę...)

Lisa Su, CEO and president of AMD, w ramach Computex 2019 (Taipei, Taiwan) była łaskawa skomentować obecność tamże mikroprocesorów Hygon (seria Zen) rodem z ChRL.

Linksys® „poszedł w zaparte”

Troy Mursch, ekspert-bezpiecznik, twierdzi, iż ponad 25000, znakomitych skądinąd, urządzeń Linksys Smart Wi-Fi ma dziurę w oprogramowaniu.

Przyszła koza do woza

Przyszła koza do woza

Mniemanologia stosowana...

PGNiG opracowało tzw. zintegrowany system zarządzania złożem. Platforma "Cyfrowe złoże" integruje wyniki pracy specjalistów różnych dyscyplin w jeden model oraz pozwala symulować poszczególne etapy procesu, od poszukiwania po wydobycie surowca.

Na Zachodzie zauważono zmiany na Wschodzie

Rzecz nie idzie o kreciej robocie Chińczyków, którzy bez zezwolenia ośmielili się osiągać sukcesy ekonomiczne, stwarzając tym samym zagrożenie dla dobrobytu całej reszty świata cywilizowanego. Na tle tym skromnie wyglądają osiągi innych, wrażych wedle „trendów” obowiązujących, „niedoludzi”, którzy ulokowali się, o zgrozo, tuż za naszą miedzą, nad którą słońce wschodzi ale… i tak wypatrzyli to czujni za miedzą po stronie przeciwnej, tam, kędy słońce zapada.

Ciekawy obrazek...

Ciekawy obrazek...

OneWeb

OneWeb

Nacjonalizm niejedno ma imię

Gazeta „The Sydney Morning Herald” ma w swoim arsenale kazamatę TECHNO-NATIONALISM zlokalizowany w blokhauzie BUSINESS COMPANIES. W tej to kazamacie pani Kirsty Needham (China Correspondent for The Sydney Morning Herald and The Age) zamieściła paszkwil Huawei arrest is politically motivated, says China. Paszkwil dlatego, że poddaje w wątpliwość czysto ekonomiczną motywację żądania USA, uosabianych przez jej prezydenta, aresztowania i ekstradycji do kraju przodującej demokracji dyrektora finansowego (chief financial officer) w osobie pani Meng Wanzhou w celu zadośćuczynienia wymogom sprawiedliwości. Kanadyjczycy, jako że nacja to zgodna, przychylili się do tej „prośby” i grudnia pierwszego roku byłego, areszt (co prawda nie w Rzymie lecz w Vancouver) na waszeci położyli. USA mogą poprosić o ekstradycję dyrekcji Huawei ale tylko do końca stycznia roku aktualnego bo tak jest napisane.
Powrót na górę Copyright © 2022 DLP Expert Sp. z o.o.