TEHTRIS DNS Firewall

TEHTRIS DNS Firewall przechwytuje podejrzane żądania DNS w Twojej infrastrukturze, chroniąc Cię przed zewnętrznymi i wewnętrznymi zagrożeniami.

Powstrzymaj niebezpieczne żądania

TEHTRIS DNS Firewall to rozwiązanie bezpieczeństwa, które gromadzi żądania DNS i analizuje je w celu usunięcia lub przekierowania zapytań związanych z podejrzanymi lub niebezpiecznymi domenami. Na przykład, zapobiegając wchodzeniu przez użytkowników na niebezpieczne strony internetowe, rozwiązanie TEHTRIS DNS Firewall chroni Twoje wszystkie urządzenia przed infekcjami, co wyróżnia je na tle tradycyjnych zapór sieciowych.

DNS FIREWALL, komputer z tarczą i cyframi binarnymi

Predykcyjne i proaktywne narzędzie ochrony

Jako proaktywne narzędzie cyberbezpieczeństwa, TEHTRIS DNS Firewall zapewnia całkowitą ochronę przed zagrożeniami, niezależnie od tego, czy pochodzą one z zewnątrz czy z Twojej infrastruktury. Gdy złośliwy program, który znajduje się już w Twojej sieci wewnętrznej, podejmie próbę uzyskania dostępu do informacji poufnych, TEHTRIS DNS Firewall zapobiegnie sabotażowi lub próbom wyprowadzenia informacji poza Twoją infrastrukturę.

Korzystając z rozwiązania TEHTRIS DNS Firewall umacniasz strategię cyberbezpieczeństwa i lepiej chronisz swoją infrastrukturę.

Dlaczego warto korzystać z rozwiązania TEHTRIS DNS Firewall?

Piktogram DNS : ZAAWANSOWANA OCHRONA

ZAAWANSOWANA OCHRONA

TEHTRIS DNS Firewall oferuje unikatowe możliwości przechwytywania i przetwarzania żądań DNS, zapewniając ochronę Twojej infrastruktury zarówno przed zewnętrznymi jak i wewnętrznymi zagrożeniami.

Piktogram : MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA

MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA

TEHTRIS DNS Firewall zapisuje informacje związane ze wszystkimi zdarzeniami dotyczącymi wymiany danych DNS w Twojej infrastrukturze, co umożliwia prowadzenie prac dochodzeniowych.

Piktogram DNS : SZYFROWANIE PRZEPŁYWU DNS

SZYFROWANIE PRZEPŁYWU DNS

TEHTRIS DNS Firewall szyfruje dane związane z żądaniami DNS, oferując dodatkową, innowacyjną funkcję ochrony.

Piktogram : BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

TEHTRIS DNS Firewall działa na urządzeniach wykorzystujących dystrybucję TEHTRIX z pełnym szyfrowaniem dysków i zaawansowanymi mechanizmami ochrony, takimi jak RBAC w jądrze i ochroną przed zagrożeniami dnia zerowego.

Piktogram : Chmura z medalem

W CHMURZE I LOKALNIE

Klienci mogą korzystać z rozwiązania w chmurze, lokalnie w postaci urządzenia działającego w firmowej sieci lub z modelu hybrydowego, będącego połączeniem tych dwóch podejść.

Piktogram : Rakieta TEHTRIS

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

TEHTRIS DNS Firewall jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform, wyposażonym w ekspercką wiedzę o cyberzagrożeniach, polowanie na nowe zagrożenia, kontrolę zgodności, zarządzanie incydentami i wiele więcej.

TEHTRIS EDR doskonale integruje się z najlepszym rozwiązaniem TEHTRIS w zakresie cyberbezpieczeństwa: platformą XDR

Perfekcyjna integracja z platformą XDR

Fundamentalnym wyzwaniem w kontekście cyberbezpieczeństwa jest orkiestracja zdarzeniami, a także efektywne i szybkie reagowanie na zagrożenia. Jedną z najlepszych metod rozwiązujących ten problem jest wydajna automatyzacja oraz sztuczna inteligencja. Właśnie to oferuje TEHTRIS w pakiecie SOAR zintegrowanym z rozwiązaniem TEHTRIS XDR Platform.

Dowiedz się, jak TEHTRIS tworzy hiperautomatyzację.

Standard MITRE ATTACK

Zgodność ze standardem MITRE ATT&CK

MITRE ATT&CK** to baza wiedzy obejmująca model zachowania cyberprzestępców, z uwzględnieniem poszczególnych faz cyklu życia ataków wg platform: Windows, Mac, Linux, urządzenia mobilne itd. Dowiedz się więcej o kompatybilności rozwiązania TEHTRIS XDR ze standardem MITRE ATT&CK

 

Gartner Peer Insights

1

dzień – tyle trwa wdrożenie rozwiązania TEHTRIS DNS Firewall

24

godziny – tyle trwa oczekiwanie na uaktualnienie bazy danych ze szkodliwymi adresami URL

+

60

milionów rekordów z informacjami o zagrożeniach

Przejście Data Center do TEHTRIS EDR stawia na lepszą ochronę firmy przed cyberatakami

Zapewnij suwerenność i integralność swoich danych

Firma TEHTRIS od 2010 r. wdraża innowacje i udoskonala swoje technologie cyberbezpieczeństwa w ramach różnych modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform.


* © 2020 MITRE Corporation. Niniejsze materiały zostały poddane reprodukcji oraz dystrybucji za zgodą firmy MITRE Corporation.

** Gartner oraz Market Guide są zarejestrowanymi znakami handlowymi organizacji Gartner Inc. i/lub podmiotów stowarzyszonych na terenie Stanów Zjednoczonych oraz globalnie. Znaki te zostały użyte w niniejszych materiałach za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gartner Market Guide for Extended Detection and Response, Craig Lawson, Peter Firstbrook, Paul Webber, 8 listopada 2021 r.
TEHTRIS został uznany reprezentatywnym producentem w branży w raporcie 2021 Market Guide for Extended Detection and Response.

Gartner Innovation Insight for Unified Endpoint Security, Rob Smith, Dionisio Zumerle, 12 grudnia 2020 r.,
Gartner Market Guide for Mobile Threat Defense, Dionisio Zumerle, Rob Smith, 29 marca 2021 r.,
Recenzje publikowane w ramach programu Gartner Peer Insights obejmują subiektywne opinie użytkowników końcowych, publikowane w oparciu o ich doświadczenia i nie stanowią opinii organizacji Gartner ani podmiotów z nią stowarzyszonych.