Wyróżnienia

Rozwiązania firmy TEHTRIS są regularnie poddawane niezależnym testom, by dać Ci możliwość obiektywnej oceny ich jakości i wydajności.

Wyróżnienia międzynarodowe


Certyfikat „IT Security Made in EU” jest przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie ds. bezpieczeństwa IT (TeleTrusT) firmom z siedzibami w Unii Europejskiej, które oferują godne zaufania rozwiązania cyberbezpieczeństwa, nie umieszczają w produktach niezadeklarowanych tylnych furtek, przeprowadzają prace badawczo-rozwojowe na terytorium Unii Europejskiej i przestrzegają zapisów europejskiego Ogólnego Rozporządzenia i Ochronie Danych (RODO).

Certyfikat gwarantujący, że produkty firmy TEHTRIS są zgodne z wymogami Agencji Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA), łącznie z gwarancją braku tylnych furtek, które mogłyby zostać wykorzystane do szpiegowania użytkowników.

TEHTRIS otrzymał w latach 2016, 2017, 2018, 2019 oraz 2020 międzynarodowe wyróżnienie za najlepsze rozwiązanie wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym. Testy były prowadzone przez organizację SKD Labs.

Rozwiązanie TEHTRIS EDR otrzymało certyfikację Starcheck na rok 2021. Certyfikat został przyznany po testach przeprowadzonych przez organizację SKD Labs. Certyfikat jest uznawany na całym świecie za gwarancję jakości.

Rozwiązanie TEHTRIS EDR otrzymało w latach 2018 i 2019 najwyższy certyfikat (platynowy) dla swoich rozwiązań od amerykańskiej organizacji OPSWAT.

Firma TEHTRIS otrzymała w latach 2019 i 2020 wyróżnienie Breakout Endpoint Detection & Response Infosec za swoje innowacje i misję mającą na celu powstrzymywanie ataków poprzez pozostawanie o krok przed cyberzagrożeniami. Wyróżnienie jest przyznawane przez magazyn Cyber Defense.