Nowe rozwiązanie od Xerox pozwala obniżyć koszta i zaoszczędzić czas.

Według danych Eurostatu, Polska ciągle znajduje się wśród najbardziej zapracowanych państw w Europie. Polak pracuje około 2 godziny więcej niż statystyczny obywatel UE, mimo to ilość nie przechodzi w jakość – jesteśmy jednym z państw o najmniejszej wydajności pracy. Jak w takim razie rozwiązać ten problem? Może wystarczyłoby zmienić podejście i otworzyć się na innowacyjne rozwiązania, które zaoszczędzą nasz czas i finanse?

Z raportu „Innowacyjny Polak 2014” przygotowanego przez 3M wynika, że aż 81% pytanych osób twierdzi, że innowacje pozwalają zaoszczędzić czas, a 75% potwierdza, że pomagają one w codziennym życiu, w tym w pracy. Polacy dostrzegają ogromną wartość rozwiązań innowacyjnych na polu zawodowym. Producenci m.in. sprzętów biurowych starają się wprowadzać na rynek produkty, które pozwalają pracownikom efektywnie pracować oraz korzystać z rozwiązań, które usprawniają im wykonywanie codziennych obowiązków. Taka jest właśnie nowa drukarka wielofunkcyjna Xerox - umożliwia pracownikom efektywnie pracować oraz korzystać z rozwiązań, które usprawniają im wykonywanie codziennych obowiązków.

Minuty, sekundy

WorkCentre 4265 zapewnia kopiowanie i drukowanie do 55 stron na minutę. W tym samym czasie jest w stanie zeskanować ponad 70 obrazów, a pierwszą stronę drukuje w zaledwie 8 sekund. Ponadto, urządzenie umożliwia wydruki w formacie A4 i zostało wyposażone w podajniki mieszczące do 3240 arkuszy.

„Urządzenie WorkCentre 4265 usprawnia codzienną komunikację biurową oraz oferuje bezpieczne i niedrogie rozwiązania, które pozwalają uprościć obieg zarówno dokumentów cyfrowych, jak i papierowych. Jest to wysoce wydajny model wyposażony w funkcje, które można dostosować do ułatwieniu procesu drukowania i udostępniania treści, takich jak skanowanie do wiadomości e-mail, czy do repozytoriów w chmurze. Funkcja druku z pominięciem wstrzymuje pracę wymagającą specyficznych zasobów (np. innego rozmiaru papieru) i drukuje następną pracę w kolejce. Dzięki temu możliwe do wykonania w danej chwili procesy, a w tym wiadomości e-mail i faksy, realizowane są bez opóźnienia.”

- mówi Kamil Majchrzak, Product Manager, Xerox Polska.

Jeden model a tak wiele funkcji

WorkCentre 4265 dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi, pozwala zaoszczędzić nie tylko czas i pieniądze, ale również miejsce w biurze. Oddzielne kasety z tonerem umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni, zmniejszając przy tym również ogólny koszt materiałów eksploatacyjnych.

Urządzenie daje możliwość dostępu do wielu funkcji równocześnie np. można przerwać drukowanie w celu wykonania kopii lub zeskanować dokument w trakcie druku lub odbioru faksu. Użytkownik ma możliwość utworzenia wydzielonego, łatwego do znalezienia przycisku skanowania bezpośrednio na kolorowym ekranie dotykowym oraz przypisania do niego własnej procedury skanowania, co ułatwia dystrybucję i archiwizowanie dokumentów.

Menedżerowie działu IT mogą zdalnie rozwiązywać problemy po otrzymaniu automatycznych powiadomień na ich skrzynki e-mail. Dzięki temu od razu otrzymują informację, że urządzenie wymaga uwagi ze względu na np. niski poziom tonera czy blokadę papieru. W ten sposób mogą szybko podjąć odpowiednie działania.

WorkCentre 4265 to model, z którym można bardziej skutecznie współpracować w ramach uproszczonych przepływów zadań opartych na druku cyfrowym i papierowym – bezpiecznie i efektywnie kosztowo.

Nowe rozwiązanie od Xerox pozwala obniżyć koszta i zaoszczędzić czas.
Nowe rozwiązanie od Xerox pozwala obniżyć koszta i zaoszczędzić czas.

Źródło: Xerox Polska