Acronis zapewnia najlepszą ochronę danych w środowiskach wirtualnych, fizycznych, mobilnych oraz w chmurze

Acronis to wiodący producent rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, przywracania danych po awarii i bezpiecznego dostępu do danych dla użytkowników domowych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw. Rozwiązania Acronis obejmują oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych serwerów fizycznych, wirtualnych i chmurowych, zarządzanie magazynami danych, bezpieczne współdzielenie plików i rozsyłanie systemów. Produkty Acronis, oparte na mechanizmie Acronis AnyData Engine, to proste, kompletne i bezpieczne rozwiązania ochrony danych lokalnych, zdalnych, w chmurze i na urządzeniach mobilnych. Gdy chodzi o dostarczanie rozwiązań cyber-ochrony nowej generacji, Acronis jest niepodważalnym liderem.


W 2018 roku Acronis otrzymał tytuł Wyboru użytkowników Gartner Peer Insights jako najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania dla centrów danych.

Firma analityczna IDC napisała tę analizę rynkową o Acronis Backup. Pobierz ją i dowiedz się więcej jak innowacje Acronis zmieniają rynek ochrony danych i w jaki sposób mogą one pozytywnie wpłynąć na twój biznes.

Nowy Raport Enterprise Strategy Group określa Acronis jako „Niezawodny i wydajny programowy magazyn danych”. Potwierdza, że rozwiązanie Acronisa jest intuicyjne, sprawdzone, niezawodne, opłacalne, skalowalne i wyprzedza konkurencję nawet o 300% procent.

Acronis dostarcza szybki, bezpieczny, skuteczny i zdefiniowany programowo magazyn danych wykorzystujący bibliotekę Intel’s Intelligent Storage Acceleration Library (Intel ISA-L) oraz technologię blockchain.

 

Wybrane nagrody dla produktów Acronis

Produkt roku 2020 według IT w Administracji Produkt roku 2020 według IT Professional Gartner peer insights customer choice IT Review Leader 2019 fall
Produkt Roku 2020

IT w administracji ACRONIS CYBER PROTECT w kategorii Oprogramowanie zabezpieczające - MIEJSCE II
Acronis True Image 2021
Produkt roku 2020 IT Professional w kategorii oprogramowanie i rozwiązanie chmurowe - backup
Data Center Backup and Recovery Solutions
Forrester EFSS WAVE – Strong Performer

 

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz wyceny rozwiązania? Napisz do nas