Barracuda Backup

Ochrona danych firmy, gdziekolwiek są magazynowane. Dzisiejsze złożone infrastruktury i ukierunkowane cyberataki wymagają kompletnej strategii tworzenia kopii zapasowych, która chronią dane niezależnie od ich lokalizacji - lokalnie lub w chmurze. Barracuda Backup łączy w sobie pamięć masową i zawansowane oprogramowanie z wbudowaną deduplikacją, dla zapewnienia ochrony danych przed utratą bez względu na przyczynę. Jest łatwy do wdrożenia, które zwykle trwa mniej niż godzinę. Nie wymaga dodatkowych opłat licencyjnych za aplikacje czy agentów, a jej jednopanelowa konsola administracyjna sprawia, że zarządzanie jest łatwe i szybkie. Dostępny jako urządzenie sprzętowe lub wirtualne, Barracuda Backup zapewnia niemal ciągłą ochronę danych i replikację do urządzenia zewnętrznego lub do chmury.

Barracuda Backup

Ochrona danych, gdziekolwiek się znajdują

Włamanie, złośliwe oprogramowanie, klęski żywiołowe, a czasem po prostu ludzki błąd – wszystko to może doprowadzić do utraty danych i zaszkodzić Twojej firmie. Barracuda Backup chroni przed takimi zdarzeniami, niezależnie od tego, gdzie znajdują się Twoje zasoby: Na maszynach fizycznych, w środowiskach wirtualnych lub w chmurze publicznej W usługach Office 365, w tym SharePoint i OneDrive Dane SQL Zabezpieczone dane możesz skopiować do dowolnej lokalizacji – np. bezpiecznej chmury Barracuda, innego serwera fizycznego lub AWS.

Szybkie odzyskiwanie danyc z dowolnego urządzenia

Utworzenie kopii zapasowej danych to tylko połowa sukcesu – później trzeba ją jeszcze przywrócić. Dzięki Barracuda Backup proces odzyskiwania danych jest bardzo prosty. Możesz w każdej chwili odtworzyć kopię systemu z dowolnego momentu lub przywrócić jedynie wybrane pliki. Nasze rozwiązania oferują wsparcie zarówno dla urządzeń fizycznych, jak i maszyn wirtualnych, zapewniając możliwość odzyskania danych z dowolnego miejsca. W przypadku utraty dostępu do głównego nośnika Barracuda Backup oferuje bezproblemowy dostęp do wykonanej wcześniej kopii bezpieczeństwa, a w razie potrzeby umożliwia postawienie maszyny wirtualnej zawierającej pełen komplet danych. Barracuda LiveBoot zapewnia szybki i łatwy sposób odzyskiwania danych dla lokalnych środowisk VMware. Cloud LiveBoot umożliwia uruchomienie maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V w Barracuda Cloud w celu przeprowadzenia testów i przywrócenia poszczególnych plików.

Łatwe wdrożenie, jeszcze łatwiejsze zarządzanie

Proste i elastyczne możliwości wdrożenia

Rozwiązania Barracuda oferowane są zarówno w formie fizycznej, jak i zwirtualizowanej. Wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twojego środowiska:

  • Barracuda Backup Appliance. Dedykowane urządzenie zaprojektowane by zapewnić bezpieczeństwo danych w środowisku lokalnym.
  • Barracuda Encrypted Appliance. Urządzenie fizyczne, które oprócz funkcji tworzenia backupu pozwala zaszyfrować go z wykorzystaniem 256-bitowego klucza, chroniąc dane przed nieuprawnionym dostępem i gwarantując zgodność z wymogami prawnymi.
  • Barracuda Cloud to Cloud. Zabezpiecz całe swoje środowisko Office 365, w tym wiadomości e-mail, złączniki, kalendarze i kontakty oraz usługi OneDrive i SharePoint Online.
  • Barracuda Virtual Backup. Wszystkie zalety Barracuda Backup na Twoim własnym sprzęcie.

Zarządzanie oparte o chmurę

Wdrożenie, konfiguracja i bieżące zarządzanie – wszystko to zrobisz z poziomu centralnej konsoli chmurowej. Masz pełną kontrolę m.in. nad stanem zabezpieczonych danych i wykorzystaniem transferu. Możesz też skorzystać ze szczegółowych raportów na temat Twojej sieci – wszystko znajdziesz w jednym panelu.

Zobacz funkcje Barrcuda Backup

Zobacz modele Barracuda Backup 

POBIERZ BROSZURĘ

 

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz wyceny rozwiązania? Napisz do nas