Firma Bonair SA podpisała umowę partnerską z firmą Pyramid Analytics, zostając tym samym certyfikowanym partnerem w zakresie zaawansowanej wizualizacji danych z wielowymiarowych baz danych. Umowa obejmuje dystrybucję narzędzi oraz budowę rozwiązań w Polsce w oparciu o platformę BI Office.

- Rozpoczęliśmy współpracę z Pyramid Analytics, by rozszerzyć naszą ofertę o kompletną platformę Business Intelligence spełniającą oczekiwania klientów. Pyramid Analytics jest liderem rozwiązań analitycznych, oferującym rozwiązanie najwyższej klasy – zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i technologii

– mówi Rafał Pogonowski, Dyrektor Działu Business & Customer Intelligence, Bonair SA.

Pyramid Analytics jest jednym z wiodących producentów narzędzi Business Intelligence. BI Office to innowacyjne rozwiązanie wyróżniające się na rynku, co potwierdziła organizacja BARC BI Survey 13, która wykonała badania w zakresie 30 produktów BI i zgromadziła ponad 3 000 ankiet. Pyramid Analytics wygrał w siedmiu kategoriach, a w sześciu otrzymał tytuł lidera. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie: www.pyramidanalytics.com.

Źródło: Bonair SA