Dell podał, że zaledwie cztery miesiące od premiery rynkowej, Dell PowerEdge VRTX – pierwsze zintegrowane rozwiązanie IT stworzone pod kątem konkretnych potrzeb środowiska małych i zdalnych biur – coraz bardziej zaznacza swoją obecność na rynku, przynosząc wymierne korzyści dla licznych grup klientów na całym świecie, działających w wielu segmentach rynków wertykalnych. Klienci korzystają z zalet Dell PowerEdge VRTX, takich jak zwarta budowa, funkcjonalność, niski koszt i wysoka wydajność, co stanowi kolejny dowód na to, że strategia firmy Dell w zakresie rozwiązań dla biznesu polegająca na dostarczaniu rozwiązań struktur zintegrowanych dla klientów różnej wielkości działa.

Dell usprawnia PowerEdge VRTX, aby pomóc swoim klientom chronić dane kluczowe. Wykorzystując swoje oprogramowanie do ochrony danych AppAssure, Dell wzbogacił zestaw funkcjonalności PowerEdge VRTX. To usprawnienie odzyskuje dane na dowolnym poziomie w ciągu minut od zdarzenia, ponadto realizuje regularne sprawdzenia i uaktualnienia kopii zapasowych, zapewniając klientom poczucie, że ich dane są dobrze chronione, a pracownikom komfort niezakłóconej pracy.

„Kiedy kilka miesięcy temu wprowadzaliśmy PowerEdge VRTX na światowy rynek, wiedzieliśmy, że jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ został od podstaw zaprojektowany, aby odpowiadać na konkretne potrzeby środowisk biurowych w zakresie IT”

- powiedział Brian Payne, dyrektor wykonawczy rozwiązań serwerowych w firmie Dell.

„Przyjęcie VRTX przez naszych klientów, wiodących recenzentów branży, niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) oraz partnerów, przekroczyło nasze oczekiwania i dało impuls do dostarczania kolejnych innowacyjnych rozwiązań inspirowanych przez klientów”

Klienci i partnerzy na całym świecie korzystają z walorów użytkowych PowerEdge VRTX

Klienci z całego świata, o zróżnicowanym portfolio zastosowań wybrali właśnie Dell PowerEdge VRTX, aby zredukować złożoność struktury IT, poprawić jej wydajność i zapewnić niezbędną skalowalność gwarantującą pełną wydajność, jak również sprostać rozbudowie systemu rosnącego wraz rozwojem firmy. Dell PowerEdge VRTX jest aktualnie wdrażany przez klientów zajmujących się handlem detalicznym, z sektora usług finansowych, edukacji oraz opieki zdrowotnej. Ponadto, VRTX poszerza swój wertykalny zasięg na nowe obszary rynku, takie jak produkcja.

AZEO, placówka konsultingowa w zakresie wdrażania rozwiązań biznesowych Microsoft, poszerzyła zakres swoich usług dla klientów zainteresowanych implementacją Dell PowerEdge VRTX.

„Ostatnio wprowadziliśmy do oferty AZEO usługę "build-run" i usługę konfigurowania, aby ułatwić naszym klientom korzystanie w pełni z możliwości jakie daje VRTX. Celem jest przeprowadzenie wdrożenia VRTX w sposób jak najprostszy i jak najbardziej bezpieczny dla funkcjonowania infrastruktury dzięki fachowej wiedzy naszych profesjonalistów zajmujących się oprogramowaniem Microsoft.”

- powiedział Alain Nicollet, wicedyrektor i partner zarządzający w AZEO.

„Zapewniamy naszym klientom bardzo szybką ścieżkę od etapu projektowania, konfigurowania i wdrażania dedykowanego systemu operacyjnego, aż po przygotowanie etapu migracja/produkcja dla VRTX.

Źródło: DELL