Firma McAfee, Inc. poinformowała, że w sierpniu 2013 roku Arkadiusz Krawczyk objął stanowisko dyrektora generalnego McAfee Polska. Jego zadaniem jest rozwój sprzedaży kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego dla największych polskich przedsiębiorstw, a także współpraca z klientami z sektora SMB i midmarket. Ponadto Arkadiusz Krawczyk jest odpowiedzialny za dalszy proces rozwoju kanału sprzedaży oraz inwestycje mające na celu podniesienie poziomu kompetencji partnerów handlowych firmy McAfee w Polsce.

„Polski rynek ma priorytetowe znaczenie dla McAfee w regionie Europy Wschodniej. Nasze rozwiązania chronią systemy informatyczne największych polskich banków, operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych oraz urzędów centralnych i samorządów, a także znaczną liczbę małych i średnich firm”

– powiedział Wim van Campen, wiceprezes firmy McAfee w regionie Europy Północnej i Wschodniej.

„Oferujemy polskim klientom jeden z najszerszych wachlarzy produktów bezpieczeństwa dostępnych na rynku, które w ramach architektury McAfee Security Connected mogą być centralnie zarządzane i monitorowane z jednej konsoli. Powołanie Arkadiusza Krawczyka na stanowisko dyrektora generalnego polskiego oddziału firmy podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie klientom najwyższego poziomu zabezpieczenia systemów i danych.”

Arkadiusz Krawczyk jest związany z branżą informatyczną od ponad 20 lat. Przed dołączeniem do zespołu McAfee kierował Regionem Europy Wschodniej w firmie Adobe, a wcześniej przez ponad cztery lata był dyrektorem Software Group w IBM Polska. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z informatyki. Płynnie mówi po angielsku, czesku, francusku i rosyjsku.

Źródło: McAfee