Spółka S4E S.A. (Solutions for Enterprise), dystrybutor rozwiązań informatycznych z obszaru pamięci masowych, rozwiązań sieciowych i systemów zabezpieczeń, podpisała umowę dystrybucyjną z firmą CommVault.

Dzięki zawartemu kontraktowi S4E wzbogaci swoją ofertę o nowoczesne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych – CommVault Simpana®. W ramach umowy spółka będzie także, wspólnie z CommVault, organizować szkolenia dla partnerów oraz klientów końcowych.

„CommVault działa w interesującym dla nas modelu sprzedaży: dystrybutor-partner-klient końcowy. Liczymy na to, że współpraca nawiązana przez nasze firmy przyczyni się do zwiększenia liczby realizowanych projektów, w szczególności tych wdrażanych we współpracy z nowymi partnerami“

– powiedział Józef Kącki, Dyrektor Zarządzający w S4E S.A.

Spółka S4E S.A. założona w grudniu 2000 roku, zajmuje się dystrybucją systemów pamięci masowych – profesjonalnych rozwiązań do przechowywania, zabezpieczania i archiwizowania danych. W ramach swojej działalności biznesowej firma wspiera swoich partnerów w realizowaniu kompleksowych wdrożeń w przedsiębiorstwach różnej wielkości i z różnych sektorów rynkowych. Od 30 sierpnia 2007 r. spółka jest notowana na rynku akcji NewConnect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

„Podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą S4E to ważny punkt naszej strategii budowy kanału partnerskiego i rozwoju marki na polskim rynku. Przyjęty przez nas model biznesowy zakłada aktywnie wspieranie naszych partnerów, także w zakresie podnoszenia kompetencji“

– powiedział Ryszard Regucki, Channel Director na region Europy Wschodniej w firmie CommVault.

CommVault jest światowym liderem na rynku oprogramowania do ochrony i zarządzania danymi w przedsiębiorstwach, w tym rozwiązań do tworzenia kopii i odzyskiwania danych, znanym polskim klientom głównie dzięki oprogramowaniu Simpana®. Firma poinformowała w czerwcu br. o rozpoczęciu działalności w Polsce oraz otwarciu biura regionalnego w Warszawie, na którego czele stanęła Agnieszka May-Sadowska, Vice President Sales na region Europy Wschodniej.

Źródło: CommVault