ONTRACK EASYRECOVERY W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ I Z PEŁNYM WSPARCIEM DLA WINDOWS 8

Jak wskazują inżynierowie Kroll Ontrack, Ontrack EasyRecovery 10.1 to przede wszystkim ukłon w stronę klientów znad Wisły, którzy po raz pierwszy będą mieli możliwość skorzystania z polskiej wersji językowej oprogramowania oraz z 64-bitowego silnika odzyskiwania danych. Dodanie nowych możliwości do najpopularniejszego obecnie na świecie komercyjnego oprogramowania do odzyskiwania danych pozwoli firmom oraz osobom prywatnym na łatwiejsze i sprawniejsze przywracanie plików z niemal wszystkich rodzajów napędów i systemów, w tym z całej rodziny Windows.

Zmiany, jakie wprowadzono w najnowszej wersji Ontrack EasyRecovery to m.in.:

  • Nowe wersje językowe: program można teraz obsługiwać także w języku polskim i holenderskim.

  • Obsługa Windows 8: Ontrack EasyRecovery 10.1 jest teraz kompatybilny z Windows 8, dając przedsiębiorstwom, firmom z sektora MSP oraz użytkownikom prywatnym możliwość skutecznego odzyskania danych ze wszystkich istniejących obecnie na rynku systemów operacyjnych z rodziny Windows.

  • Obsługa Windows 64-bit: EasyRecovery 10.1 pracuje z nowym, w pełni 64-bitowym silnikiem, dzięki czemu zwiększono prędkość skanowania i odzyskiwania danych. Pełne wsparcie dla maszyn 64-bitowych pozwala również na obsługę dysków o dużych pojemnościach.

  • Udoskonalona przeglądarka dysków: wyszukiwarka pracująca w trybie hex umożliwia przeglądanie wybranych obszarów dysku, co daje administratorom IT większą szansę na odzyskanie konkretnych danych.

Dbamy o to, aby Ontrack EasyRecovery był narzędziem aktualnym i pozwalającym na stawienie czoła jak największej liczbie przypadków utraty danych na skutek uszkodzeń logicznych. W związku z tym stale rozbudowujemy funkcjonalność programu. Nowa wersja jest w naszych oczach możliwie kompletnym narzędziem do przywracania najważniejszych plików cyfrowych zarówno prywatnych, jak i biznesowych użytkowników

– mówi Paweł Odor, główny specjalista Kroll Ontrack w Polsce.

Źródło: Kroll Ontrack