Sieć GTS dociera do ponad 15 000 budynków

W ciągu ostatnich dwóch lat, GTS inwestował po 30 milionów euro rocznie w rozbudowę własnej sieci. Dzięki temu firma odnotowała największy rozwój sieci w regionie. Tylko w 2012 roku z siecią GTS połączono ponad 1300 nowych budynków, czyli średnio 3 budynki dziennie. Głównym powodem tak szybkiego rozwoju sieci są oczekiwania klientów w zakresie wyższych przepustowości i wyższego standardu usług. Coraz więcej klientów korzysta z sieci GTS, która zapewnia prawidłowe funkcjonowanie ich najważniejszych aplikacji biznesowych.

"Nasze sieci metropolitalne łączą centra biurowe z regionalną siecią światłowodową w Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii i Słowacji. Dzięki dużemu zasięgowi naszej sieci możemy dostarczać nie tylko więcej rozwiązań, ale także usługi o wyższej jakości, tak aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. Więcej budynków włączonych do naszej sieci oznacza, że więcej Klientów może korzystać z usługi Ethernet oraz innowacyjnych rozwiązań komunikacji grupowej"

komentuje Ignacio Irurita, CTO, GTS.

GTS posiada największą w metrów sieci metropolitarnych. Klienci GTS mogą wybierać w bogatym portfolio rozwiązań obejmującym usługi transmisji danych, centrum danych czy rozwiązań wirtualnych, które mogą przyczynić się do rozwoju ich firm. Dzięki posiadaniu aż 13 centrów danych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, GTS może dostarczać usługi, spełniające najwyższe standardy zarówno jakościowe, jak i bezpieczeństwa.

Sieć GTS dociera do ponad 15 000 budynków
Sieć GTS dociera do ponad 15 000 budynków, źródło: http://www.gtsce.com

Źródło: GTS