GTS zdobywa nagrodę magazynu Capacity

GTS Central Europe (GTS), wiodący operator zintegrowanych usług telekomunikacyjnych i centrum danych z własną infrastrukturą sieciową w Europie Środkowo-Wschodniej, został wyróżniony prestiżową branżową nagrodą

„Najlepszy Operator Hurtowy Roku w Europie Środkowo-Wschodniej” (Best Central & Eastern European Wholesale Carrier of the year). To piąta nagroda dla GTS przyznana w ośmioletniej historii konkursu magazynu Capacity. To także kolejne wyróżnienie, po nagrodzie MEF 2012, które potwierdza wiodącą pozycję GTS w dostarczaniu rozwiązań telekomunikacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

„Ta nagroda to rezultat ciężkiej pracy naszych pracowników oraz zaangażowania w tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają GTS dostarczać odbiorcom hurtowym unikalną wartość dodaną. W trakcie 2011 i 2012 roku koncentrowaliśmy się na wielu nowych inicjatywach, w tym rozwoju oferty usług Ethernet, a także rozbudowie naszej sieci, dzięki nowym łączom światłowodowym w wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, co nie tylko przyczyniło się do sukcesu GTS, ale także dalszego rozwoju całego rynku telekomunikacyjnego w tym regionie,”

powiedział Bruce Garrison, VP & Head działu International Services w GTS.

GTS został wybrany „Najlepszym Operatorem Hurtowym w Europie Środkowo-Wschodniej” w 2012 roku w trakcie ceremonii zorganizowanej przez magazyn Capacity, która odbyła się 13 listopada w Amsterdamie. Nagrody przyznawane są przez niezależny panel, składający się z analityków telekomunikacyjnych, ekspertów branżowych oraz doświadczonych redaktorów Capacity.

„Ta nagroda jest uznaniem wysiłków GTS włożonych w rozwój obszarów, w których obserwujemy obecnie największe wzrosty, takich jak usługi Ethernet czy tworzenie łączności charakteryzującej się małymi opóźnieniami. Jurorzy nagrody byli pod wrażeniem koncentracji GTS na Europie Środkowo-Wschodniej oraz wysokiej jakości usług oferowanych na wszystkich obsługiwanych rynkach. Chciałbym jeszcze raz pogratulować GTS zdobycia tej nagrody”,

powiedział Alex Hawkes, redaktor magazynu Capacity.

Źródło: GTS