IMPERVA otworzyła swój oddział w Polsce

Imperva - światowy lider i ekspert w dziedzinie rozwiązań ochrony danych oraz egzekwowania reguł bezpieczeństwa w Data Center – otworzyła swój polski oddział w Warszawie. Na jego czele stanął Piotr Kluczwajd.

Imperva jest pionierem i liderem nowej kategorii rozwiązań bezpieczeństwa dla biznesu, chroniących krytyczne aplikacje i wysokiej wartości dane, przechowywane w Data Center. Firma posiada w swoim portfolio mechanizmy gwarantujące wysoki poziom ochrony serwerów Web oraz serwerów aplikacyjnych przed różnego typu atakami, kradzieżą danych, nadużyciami i oszustwami. Zapewnia również rozwiązania do ochrony, monitorowania oraz wykonywania audytów baz danych największych producentów. Nad aktualizacją mechanizmów ochrony czuwa niezależna, znana na całym świecie organizacja badawcza Application Defence Center (ADC), mająca ponad 20-letnie doświadczenie w analizie nowych podatności aplikacji.

„Firma już od pewnego czasu obecna jest na polskim rynku, jednak uruchomienie oddziału w Warszawie niewątpliwie usprawni kontakt z naszymi partnerami oraz odbiorcami końcowymi.”

– powiedział Piotr Kluczwajd, Regional Sales Director Eastern Europe, Baltics and Balkans, który zarządza działalnością Impervy w Polsce i regionie.

„Imperva jest światowym liderem w swojej branży. Zadaniem polskiego oddziału będzie uzyskanie tej pozycji na tutejszym rynku.”

– podkreślił Kluczwajd.

Zaawansowane rozwiązania Impervy zapewniają firmom nową warstwę ochrony, znajdującą się ściśle wokół danych biznesowych i systemów aplikacji w Data Center

Imperva posiada ponad 1 900 klientów (użytkowników końcowych) w ponad 60 krajach i chroni tysiące organizacji poprzez wdrożenia oparte na chmurze. Wśród organizacji, które korzystają z rozwiązań Impervy znajdują się m.in. czołowi globalni dostawcy telekomunikacyjni, największe amerykańskie banki komercyjne, światowe firmy świadczące usługi finansowe dla konsumentów, największe międzynarodowe firmy dostarczające sprzęt komputerowy i ponad sto pięćdziesiąt agencji rządowych na całym świecie.

Źródło: Redakcja