Cisco potwierdza zgodność rozwiązania Trend Micro z platformą Cisco UCS

Firma Trend Micro Incorporated ogłosiła, że Cisco potwierdziło zgodność Trend Micro Deep Security 8 z platformą Cisco UCS™. Trend Micro jest światowym liderem bezpieczeństwa wirtualizacji i cloud computingu.

Cisco UCS™ to pierwsza zintegrowana platforma centrów danych, która zapewnia inteligentną, programowalną infrastrukturę. Tym samym upraszcza i przyspiesza ona funkcjonowanie aplikacji biznesowych i wdrażanie usług w środowiskach typu bare- metal, zwirtualizowanych czy też bazujących na chmurze. Deep Security firmy Trend Micro jest zaś pierwszą na rynku bezagentową platformą bezpieczeństwa, która umożliwia wydajne wykorzystanie wirtualnych maszyn. Jako pierwsza pozwala również na wykorzystanie aplikacji zmienionych zgodnie z normami zgodności, w taki sposób, by bezproblemowo współdziałały z rozwiązaniami Cisco UCS™ dla chmur i centrów danych.

Cisco i Trend Micro planują współpracę w celu umożliwienia partnerom przyspieszenia tempa ewolucji i powstawania innowacji w obszarze centrów danych i rozwiązań VDI. Dzięki temu klienci otrzymają jeszcze dalej posuniętą konsolidację, większą łatwość zarządzania i zrozumiałą dla nich ochronę wirtualizacji. Będą mieli też zapewnioną lepszą zgodność i wyższą stopę ROI.

Technologie Cisco UCS™ upraszczają architekturę oraz prowadzą do automatyzacji I centralizacji zarządzania. Dzięki temu umożliwiają szybkie wdrażanie i skalowanie do przetwarzania w chmurze. Uczestnictwo Trend Micro w sieci Cisco Developer Network oraz włączenie Deep Security do Cisco Developer Network Marketplace rozszerzy zakres rozwiązań Cisco UCS™ tak, by obejmował on wiodące na rynku efektywne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oficjalnie współdziałające z platformą UCS™. Teraz klienci mogą mieć pewność, że jeżeli dodadzą ochronę do stosowanych przez siebie rozwiązań UCS™, nie zmniejszą wydajności. Jednocześnie będą mogli zwiększyć stopień konsolidacji przy mniejszych nakładach na zarządzanie procesami.

Sieć Cisco Developer Network pozwala na komunikację Cisco z niezależnymi twórcami sprzętu i oprogramowania, by dostarczyć wspólnym klientom rozwiązania sprawdzone i zgodne ze sobą. Jako zarejestrowany twórca oprogramowania, Trend Micro udostępnia swoje produkty jako spójne z produktami Cisco i będące ich logicznym uzupełnieniem. Firmy te rozpoczęły już także współpracę, by zaspokoić potrzeby wspólnych klientów. Dzięki funkcjonalnościom produktów takich jak Trend Micro Deep Security 8 klienci mogą szybciej wprowadzać i wykorzystywać szeroką gamę aplikacji biznesowych, urządzeń i usług kompatybilnych z rozwiązaniami Cisco. Dzięki temu otrzymują oni szansę udoskonalenia swojej sieci Cisco, zwiększając jej możliwości, wydajność i łatwość zarządzania. Więcej informacji na temat Deep Security 8 firmy Trend Micro i jego współdziałania z platformą Cisco UCS znajduje się tutaj

“Walidacja Deep Security to naturalna konsekwencja relacji wypracowanych z członkami kanału UCS™. Cieszymy się mogąc oficjalnie ogłosić naszą współpracę z Cisco UCS™, liderem w zintegrowanych rozwiązaniach infrastrukturalnych. Nasz udział w Cisco Developer Network oraz ogłoszona walidacja Deep Security będą mieć znaczny wpływ na cały ekosystem naszych partnerów. Dzięki temu nasi ceni dystrybutorzy będą mogli wykorzystać pierwszą bezagentową platformę bezpieczeństwa przystosowaną do UCS™, będą mieć też zapewnione narzędzia i zasoby do rozwoju trwałej działalności opartej na tym rozwiązaniu.”

– mówi Partha Panda, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w firmie Trend Micro.

Materiały dodatkowe

  • Cisco UCS™ wiedzie prym na rynku zintegrowanych rozwiązań dla infrastruktury. By uzyskać więcej informacji na temat platformy UCS™ kliknij tutaj.

  • By uzyskać więcej informacji na temat tego, jak Deep Security firmy Trend Micro zapewnia zaawansowaną ochronę serwerom fizycznym, wirtualnym i w chmurze, kliknij tutaj

    Źródło: Trend Micro