Druga edycja wydarzenia

To wydarzenie idealnie wpisujące się w potrzeby osób zajmujących się bezpieczeństwem IT na każdym poziomie zaawansowania. Spotkanie odbędzie się już po raz drugi. W jednym dniu będzie miało miejsce kilka równoczesnych sesji warsztatowych. Poprzez praktyczne ćwiczenia doświadczeni trenerzy nauczą uczestników nowych rzeczy.

Na spotkaniu będą łamane zabezpieczenia, będzie stosowana socjotechnika, będzie przeprowadzana analiza metod użytych do włamań. To wydarzenie, podczas którego autorytety i wysokiej klasy fachowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat penetracji systemów informatycznych i technik zabezpieczeń przed atakami. Wszystko po to, by pomóc uczestnikom jak najlepiej chronić dane firm, dla których pracują.

Do wyboru warsztaty:

1. Digital analysis – podejście do dowodów cyfrowych. Gromadzenie i zarządzanie

2. Risk-based approach – podejście oparte na ryzyku

3. The Evolving Perimeter – where are the new boundaries [ENG]

4. Building your own pentesting lab and smashing it up

5. Psychologia hakera – jak bronić się przed manipulacją

IT Underground to skondensowana wiedza, networking z osobami, które zajmują się podobnymi zagadnieniami, oraz możliwość wyboru warsztatu. Nie zabraknie również symulacji ataków hakerskich.

Spotkanie jest skierowane do osób zajmujących się bezpieczeństwem systemów, osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie przełamywania zabezpieczeń i ochrony przed intruzami oraz wszystkich zainteresowanych tematem cyberbezpieczeństwa.

Informacje szczegółowe znajdują się na stronie: http://itunderground.eu/pl.

Źródło: IT Underground