Konsorcjum FEN oficjalnym polskim dystrybutorem rozwiązań biznesowych LINKSYS
Konsorcjum FEN oficjalnym polskim dystrybutorem rozwiązań biznesowych LINKSYS

Konsorcjum FEN, mające w swojej ofercie szeroki zakres innowacyjnych urządzeń IT, zostało oficjalnym polskim dystrybutorem rozwiązań biznesowych firmy LINKSYS – jednego z największych producentów sprzętu sieciowego na świecie

Konsorcjum FEN zapewnia, że dzięki kooperacji z firmą LINKSYS, resellerzy mogą liczyć na udogodnienia związane z współpracą partnerską. Jej zakres obejmuje między innymi możliwość rejestrowania projektów i dostęp do pakietu szkoleń sprzedażowych oraz produktowych – zarówno w wersji online, jak i bezpośrednio u klienta. Planowane są akcje marketingowe oraz programy lojalnościowe, a dla zainteresowanych udostępnione zostaną również urządzenia demo, programy NFR oraz materiały marketingowe.

„Chcemy zapewnić kontrahentom jak najwyższe marże i jednocześnie sprawić, by rozwiązania LINKSYS stanowiły atrakcyjną cenowo alternatywę dla produktów konkurencji. System rejestracji projektów dodatkowo umożliwi przejrzyste funkcjonowanie kanału na zasadach fair play”

– mówi Daniel Żukowski, Networking Manager Konsorcjum FEN.

Urządzenia dla rynku MŚP znajdujące się w portfolio marki LINKSYS to przede wszystkim routery i switche, które pełnią kluczową rolę w budowaniu lub usprawnianiu sieci w przedsiębiorstwach. Rozwiązania dla biznesu umożliwiają pracę wielu użytkowników znajdujących się na dużej przestrzeni i wykorzystujących zróżnicowane urządzenia do łączenia się z siecią. Szeroka gama produktów LINKSYS spełniających najnowsze standardy pozwala na bezpieczne i efektywne zarządzanie siecią w przedsiębiorstwie.

Producent dysponuje również rozwiązaniami z zakresu monitoringu, takimi jak kopułkowe kamery sieciowe z wbudowanym czujnikiem natężenia światła i diodami podczerwieni do monitorowania w nocy lub kamerami zewnętrznymi typu bullet ze zdalną kontrolą obiektywu.

Linksys oferuje również bezprzewodowe punkty dostępu z łatwym montażem w celu zwiększenia zasięgu sieci bezprzewodowej w firmie oraz liczne akcesoria takie jak zasilacze PoE. Większość produktów objęta jest dożywotnią gwarancją.

Źródło: Redakcja