SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu

SMAX, spółka zależna EDIMAX Technology, specjalizująca się w produkcji urządzeń do kompleksowego monitoringu pomieszczeń, obiektów i otaczających je przestrzeni, debiutuje na polskim rynku z kamerami profesjonalnymi do całodobowego nadzoru wizyjnego. Rozwiązania zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenie.

Trzy nowe modele wykorzystują najpopularniejsze formaty kompresji wideo: H.264, MPEG4 oraz MPJPEG. Zapewniają płynną obsługę dwóch strumieni wideo jednocześnie. Nocną pracę urządzeń wspiera funkcja Night Vision.

SMAX AV1

SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu
SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu, SMAX AV1


Oferowana przez SMAX wandaloodporna, kopułkowa kamera AV1 o rozdzielczości 2 megapikseli jest odporna również na kurz i wodę. Zasięg diod podczerwieni wynosi do 20 metrów. Obiektyw kamery można ręcznie obracać w trzech wymiarach celem dostosowania optymalnego ustawienia do monitorowania. Model zalecany jest przede wszystkim do zastosowań w miejscach, gdzie wymagana jest szczególna ochrona urządzeń monitorujących, jak np. na przystankach autobusowych, w metrze i w tramwajach, w szkołach, na terenach zakładów karnych i poprawczych czy zakładów przemysłowych.

SMAX AU1

SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu
SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu, SMAX AU1

Zewnętrzna kamera SMAX AU1 dedykowana jest osobom poszukującym wydajnego urządzenia do monitoringu w rozsądnej cenie. Urządzenie jest odporne na kurz i wodę oraz wyposażone w specjalny uchwyt chroniący okablowanie. SMAX AU1 może być zasilana za pomocą switcha PoE. Model ten przystosowany jest do montażu na ścianie lub na suficie w takich miejscach jak na przykład parkingi, pasaże handlowe czy biura.

SMAX GU1

SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu
SMAX debiutuje na polskim rynku z kamerami do profesjonalnego monitoringu, SMAX GU1

Zewnętrzna kamera GU1 wyposażona jest w ruchomy obiektyw oraz możliwość zdalnego sterowania ostrością oraz przybliżaniem. Jakość rejestrowanego obrazu wspiera funkcja WDR oraz automatyczna regulacja ostrości. Łatwa w instalacji kamera jest wysoce odporna na kurz i wodę (standard IP67). Szczególnie polecana jest do monitoringu osiedli, parkingów oraz budynków fabrycznych.

Do każdej kamery dołączone jest dedykowane oprogramowanie, skrócona instrukcja obsługi, płyta CD (sterownik) oraz narzędzia do montażu urządzenia. Wszystkie urządzenia są kompatybilne ze standardem ONVIF.

Źródło: Redakcja