ERP Qualiac, jeden z najlepszych systemów ERP na świecie dostępny już w Polsce

ERP Qualiac dostępny w Polsce

Qualiac Polska wprowadza na rynek system Qualiac® ERP, modułowe rozwiązania klasy ERP wspomagające zarządzanie firmą.

System oparty jest na oryginalnej architekturze i rozwiązaniach technologicznych celujących w techniczną niezależność oraz najnowsze standardy. Debiut firmy, połączony z prezentacją systemu oraz spotkaniem z partnerami biznesowymi, odbył się 20 listopada. Udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele firm reprezentujących średni i duży biznes oraz członkowie Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, pod której patronatem odbyło się oficjalne rozpoczęcie działalności. Gościem specjalnym był Bertrand Le Guern, Prezes Honorowy CCIFP. Patronat medialny objęły media zajmujące się tematyką ERP: erp-view.pl, erp-portal.pl, decyzje-it.pl, Biznes Benchmark.

Qualiac Polska
System Qualiac® ERP dostępny jest w 24 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki, Singapurze, USA i Kanadzie. Za rozwój biznesu w Polsce oraz wprowadzanie nowych rozwiązań, odpowiada Maciej Szczytkowski, Dyrektor Zarządzający Qualiac Polska Sp. z o.o. Firma wchodzi w skład Grupy 7bulls.com, która zajmuje się tworzeniem, integrowaniem i wdrażaniem oprogramowania.

“Wprowadzenie w Polsce ERP Qualiac umożliwi polskim przedsiębiorstwom sprawdzenie jednego z najlepszych systemów ERP na świecie. Skorzystają na nim średnie i duże firmy oraz korporacje, dążące do zwiększenia efektywności i szybkości zachodzących procesów”

- opowiada Maciej Szczytkowski z Qualiac Polska.

Qualiac Group

Qualiac to firma powstała we Francji, która rozszerza swoją działalność na światowe rynki w zakresie rozwiązań ERP. Produkt firmy został wdrożony w setkach przedsiębiorstw, w których ułatwia codzienną pracę, integrując się z innymi programami informatycznymi. Wykorzystywany jest m.in. w firmach: produkcyjnych, handlowych, usługowych, ubezpieczeniowych, szpitalach, w branży wydawniczej, instytutach naukowo-badawczych, uczelniach oraz dużych organizacjach pozarządowych.

Źródło: Redakcja