CompFort Meridian Polska wprowadził na polski rynek nową rodzinę produktów - BMC TrueSight, które łączą w sobie możliwości znanych już na rynku produktów do zarządzania operacjami i do zarządzania pojemnością, z nowym rozwiązaniem analitycznym. Optymalizuje ono poziom usług, redukuje koszty posiadania i zwiększa satysfakcję użytkowników.

W miarę wzrostu wymagań użytkowników i konsumentów, korporacyjne systemy IT stają się coraz bardziej złożone, przez co liderzy IT muszą mieć możliwość priorytetyzowania działań, które dostarczają największą wartość biznesową. Właśnie dlatego BMC oferuje teraz w jednej, zintegrowanej i przyjaznej platformie, zarządzanie wydajnością i dostępnością wraz z narzędziami analitycznymi.

BMC pomaga zespołom operacji IT maksymalizować efektywność biznesową, a produkty TrueSight pozwalają im wyjść z roli strażaków i stać się zaufanymi doradcami. Predykcyjna analiza zdarzeń daje wgląd, który umożliwia zapewnienie dostępności i wydajności infrastruktury oraz aplikacji odpowiedzialnych za optymalne wrażenia użytkowników. Rodzina produktów TrueSight oferuje elastyczną architekturę, spójną nawigację i raportowanie oraz zmodernizowany interfejs użytkownika, także mobilny.

Aby umożliwić pracownikom IT jeszcze szybsze rozwiązywanie problemów, BMC przygotowało narzędzie IT Data Analytics. Dzięki niemu, mogą oni zbierać, analizować i korelować dane dotyczące operacji IT pochodzące z wielu różnych silosów (źródeł), co pozwala na identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym, a także zapobieganie przestojom związanym z problemami technicznymi, które negatywnie wpływają na wrażenia użytkowników i parametry biznesowe usług.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.bmc.com/TrueSight.

Źródło: CompFort Meridian Polska