Firma EMC Corporation wprowadziła do sprzedaży rozwiązanie EMC® Enterprise Hybrid Cloud, które stanowi połączenie sprzętu, oprogramowania i usług firm EMC i VMware oferując klientom zalety chmury prywatnej i publicznej.

Rozwiązanie EMC Enterprise Hybrid Cloud umożliwia wdrożenie nowoczesnego modelu usługowego IT „na żądanie” (IT-as-a-service ― ITaaS) w zaledwie 28 dni. Przedsiębiorstwa nie muszą już wybierać pomiędzy szybkością i elastycznością usług chmury publicznej a możliwościami kontroli i bezpieczeństwem, które zapewnia infrastruktura chmury prywatnej.

W roku 2015 firma EMC planuje wprowadzić na rynek rozwiązanie EMC Enterprise Hybrid Cloud oparte na platformie firmy Microsoft oraz na technologii OpenStack. Rozwiązanie EMC dla platformy Microsoft Cloud zostanie zaprojektowane tak, aby umożliwić klientom łatwą integrację wdrożonych już w formie instalacji fizycznej rozwiązań pamięci masowej EMC i infrastruktury Windows Server Hyper-V z platformą Microsoft Azure, co pozwoli elastycznie wdrażać aplikacje oraz zarządzać aplikacjami i obciążeniami w środowiskach hybrydowych.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: http://transformation.emc2.pl/articles/emc_enterprise_hybrid_cloud/

Źródło: EMC RSA