Premiera wielofunkcyjnych urządzeń Xerox WorkCentre 5022 i 5024

1 września na rynek trafiły dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne od Xerox: WorkCentre 5022 i 5024. Ich niewielkie rozmiary i wielkie możliwości w zakresie druku do formatu A3 włącznie, kopiowania i skanowania w pełnym kolorze oraz opcjonalna funkcja faksu pomogą firmom zredukować koszty i zwiększyć wydajność. Wszystko to w przystępnych cenach.

Premierowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre, 5022 i 5024, to rozwiązania szyte na miarę firm, które cenią wysoką wydajność w przystępnej cenie. Każde z nich może zastąpić kilka dużych drukarek, skanerów i kopiarek. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je wkomponować nawet w niewielką przestrzeń biurową. Drukują na papierze do formatu A3 włącznie z prędkością 22 - 24 str./min, kopiują, zapewniają skanowanie w pełnym kolorze oraz funkcję faksu. Pojemność ich podajników papieru wynosi aż 1850 arkuszy, dzięki czemu każde z urządzeń może długo pracować bez przerw. Pierwsza strona dostarczana jest w czasie nie dłuższym niż 14 s. Oznacza to większą wydajność przy mniejszym nakładzie czasu.

„Bogaty zestaw funkcji nowych modeli z serii Xerox WorkCentre, 5022 i 5024, ułatwia wykonywanie codziennych zadań w biurze. Podłączone do sieci, urządzenia pozwalają skanować dokumenty bezpośrednio na pulpit komputera. Interaktywny interfejs zapewnia prosty dostęp do najbardziej przydatnych ustawień takich, jak zmniejszanie rozmiaru, wybór grafiki czy druk dwustronny.

Co więcej, zeskanowane obrazy można łatwo zamienić na pliki edytowalne za pomocą oprogramowania OCR dołączonego do urządzenia”

– mówi Leszek Bareja, Product Manager, Xerox Polska.

Nowe urządzenia WorkCentre są przyjazne dla środowiska. Posiadają tonery, które pozwalają ograniczyć zużycie energii w czasie drukowania, co wspiera firmy w osiąganiu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=FGy9qZdKmfQ&feature=youtu.be

Źródło: Xerox Polska