Od 23 lipca do 5 września 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie Xerox Polska prezentuje nowy system produkcyjny ze swojej oferty – Versant 2100. Warszawski showroom jest obecnie jedynym miejscem w Europie Środkowo- Wschodniej, gdzie można poznać imponujące możliwości nowej gwiazdy wśród urządzeń do druku średnio i wysokonakładowego.

Partnerzy oraz Klienci Xerox mogą poznać możliwości Versant 2100 oraz pracujących z nim aplikacji w showroomie stworzonym w studio TV na Stadionie Narodowym. Showroom czynny jest w dni robocze w godzinach 10:00 – 17:00. Na indywidualną prezentację potencjału systemu należy zapisać się mailowo (zgłoszenia można przesyłać na adres poligrafia@xerox.pl.

„System Versant 2100 to prawdziwy champion w swojej klasie. Dzięki zainstalowanym aplikacjom pozwala znacznie usprawnić proces wydruku. Przykładowo, dzięki Xerox FreeFlow® Core można zautomatyzować przygotowanie pracy do druku (prepress), a funkcja XMPie® StoreFlow sprawdza się doskonale przy realizacji zamówień w systemie web-to-print. Dodatkowo, Versant 2100 działa precyzyjnie i szybko – drukuje 100 stron na minutę i jest dostosowany do każdego środowiska”

– mówi Stanisław Pieczara, PSG Sales&Marketing Director, Xerox Polska.

System łączy w sobie szybkość, wyjątkową jakość obrazu oraz zautomatyzowane funkcje obsługi, umożliwiając drukowanie personalizowanych materiałów promocyjnych oraz ulotek, broszur, fotografii i materiałów specjalnych.

Źródło: Xerox Polska