Krakowska spółka IT przygotowała specjalną akcję dla przedsiębiorców chcących uchronić się przed ryzykiem utraty cennych danych, latami gromadzonych i na co dzień używanych w firmach. Już dzisiaj tj. 14 maja 2014 roku do Dziennika Gazety Prawnej będzie dołączona karta z kodem umożliwiającym dostęp do pełnej funkcjonalności biznesowej usługi iBard24 o pojemności 7 GB.

iBard24 to usługa, która powstała oraz jest rozwijana z myślą o klientach biznesowych. Szereg jej funkcjonalności dostosowanych specjalnie pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej sprawia, iż rozwiązania oferowane przez iBard24 sprawdzają się na co dzień u tysięcy klientów w całej Polsce.

Każdy przedsiębiorca, który dotychczas jeszcze nie przetestował naszego rozwiązania, przez rok od pierwszego logowania z wykorzystaniem kodu podanego na karcie będzie mógł korzystać z funkcji biznesowych usługi iBard24. Po upływie 12 miesięcy funkcje te zostaną wyłączone, jednak pojemność konta 7 GB pozostaje bezterminowo aktywna. Oczywiście w dowolnym momencie będzie możliwość zakupienia tych funkcji ponownie

– tłumaczy Rafał Bołoz, Product Manager iBard24.

Usługa iBard24 zapewnia:

  • automatyczny backup dokumentów, poczty, baz danych MS SQL oraz danych z systemów ERP i finansowo-księgowych,

  • podwójne szyfrowanie danych (klucze SSL 128 oraz AES 256),

  • współdzielenie plików i grupową pracę na dokumentach w czasie rzeczywistym ,

  • dedykowane funkcje dla urządzeń mobilnych (backup kontaktów, SMS-ów, kalendarza),

  • kopie w certyfikowanym Comarch Data Center w Polsce,

  • cztery wersje językowe (polska, angielska, niemiecka i francuska).

Źródło: COMARCH