Konferencja pt. „Workflow Trends – biuro bez papierów”

Digitalizacja obiegu dokumentów oraz procesów biznesowych ma coraz większy wpływ na sprawne funkcjonowanie firm oraz instytucji. Tradycyjny obieg dokumentów, najczęściej niedostosowany do potrzeb organizacji, prowadzi do wielu problemów w komunikacji, opóźnień w płatnościach i realizacji zleceń oraz pogorszenia relacji z kontrahentami. Warto poznać rozwiązania, które pozwolą usprawnić procesy administracyjne.

Efektywnie funkcjonujące przedsiębiorstwo to konsekwencja wyboru odpowiednich rozwiązań. Systemy zarządzania obiegiem dokumentów oraz procesami biznesowymi z pewnością można uznać za niezbędne narzędzia prowadzące do synonimu sprawnie funkcjonującej organizacji.

Metody i rozwiązania przyspieszające przetwarzanie dokumentów oraz przepływ informacji w firmie będzie można poznać 29 września 2021 r. podczas wirtualnej konferencji. W trakcie zimowej edycji wydarzenia poruszone zostanie zagadnienie wpływu systemów elektronicznego obiegu dokumentów na optymalizację oraz usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in.:

  • Jak przygotować organizację do wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów?
  • Po co właściwie Twojej firmie workflow?
  • Co zrobić, aby architektura systemu workflow i polityka zarządzania informacją stały się czynnikiem sukcesu wdrożenia?
  • Co należy wiedzieć o digitalizacji dokumentów z perspektywy ochrony danych osobowych?

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://workflowtrends.pl/#rejestracja.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:30 w dniu 29 września 2021 r. Strona internetowa wydarzenia: www.workflowtrends.pl.