SEMAFOR - XIV Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT

Zbliża się największa w Polsce konferencja dotycząca bezpieczeństwa i audytu pt. „IT SEMAFOR”. Po raz pierwszy konferencja odbędzie się w całości w formule online, ale pozostaje sprawdzonym forum dzielenia się wiedzą – będzie to w pełni interaktywne wydarzenie. W czasie tegorocznej konferencji omówione zostaną najnowsze rozwiązania, wykorzystanie ich w celu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa oraz potencjalne podatności na ataki. Poruszony zostanie również temat technologii Zero Trust, bezpieczeństwa w chmurze, jak również bezpieczeństwa w nowych hybrydowych formach pracy, które stały się codziennością większości firm. Wiele uwagi poświęcone zostanie także trendom, które dopiero zyskują na znaczeniu, ale wkrótce mogą okazać się przełomowe. Tego wszystkiego uczestnicy dowiedzą się od najlepszych na rynku ekspertów z branży cyberbezpieczeństwa z Polski i zagranicy oraz wymienią się swoimi doświadczeniami w sesjach stolików eksperckich.

W czasie dwóch dni konferencji uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 50 prelekcji opartych o analizy przypadków i 4 ścieżki tematyczne:

  • Audyt IT,
  • Cyberbezpieczeństwo, Hacking i Forensic,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem,
  • Technologie i innowacje.

SEMAFOR to doskonała możliwość na poznanie innych praktyków z branży bezpieczeństwa i audytu IT, a także wymianę doświadczeń i pogłębienie swojej eksperckiej wiedzy. Różnorodność tematyczna, najlepsi eksperci z Polski i świata oraz najwyższy poziom merytoryczny wystąpień sprawiają, że warto pojawić się na tej konferencji.

DLP Expert objął patronat nad konferencją. Dla naszych Czytelników organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę - aby skorzystać z preferencyjnych warunków, podczas rejestracji należy wpisać kod „patron_dlpexpert” lub zarejestrować się poprzez ten link.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.semafor.computerworld.pl.