Advanced Threat Summit 2020

 „AGILE CYBERSECURITY – czas na nowe podejście” — to temat przewodni Advanced Threat Summit 2020, jednej z najważniejszych i najciekawszych konferencji dla środowiska cybersecurity. W tym roku spotykanie odbędzie się już po raz siódmy, w dniach 10-20 listopada.

Czasy pandemii wykazały, że tylko dobre przygotowanie do różnych wariantów pozwoli skutecznie zmierzyć się ze zmianą. W wielu organizacjach bezpieczeństwo czasowo zeszło na drugi plan, a najważniejsze było zapewnienie ciągłości działania. Teraz nadszedł czas na zrobienie porządków i nową organizację cyberbezpieczeństwa. Potrzeba dynamicznego cyberbezpieczeństwa, uwzględniającego ogólny trend w stronę niepewności i niestabilności. Jak twierdzą organizatorzy spotkania, teraz najważniejsze jest odnalezienie się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, gdy użytkownicy stają się coraz bardziej niezależni.

Każdego roku wybierane są aktualne wyzwania, którymi żyje środowisko cybersecurity. W tym roku konferencja będzie koncentrować się na umiejętności radzenia sobie z nieoczekiwanymi i dynamicznymi zmianami środowiska, w których działają poszczególne organizacje.

Najbliższa konferencja odbędzie się w internecie, a udział w niej wezmą:

  • Candy Alexander, President, International Directors z ISSA — opowie, czy pandemia trwale zmieniła branżę cybersecurity.
  • Ewa Piłat, Global CISO z Willis Towers Watson — wskaże, jak zespoły cybersecurity musiały przeorganizować się odpowiedzi na obecną sytuację.
  • Sami Laiho, jeden z najwybitniejszych na świecie niezależnych ekspertów od bezpieczeństwa systemu MS Windows — zaprezentuje 10 sposobów na zhakowanie Windows 10.
  • Jim Manico, Secure Coding Instructor, Manicode Security opowie o historii aplikacji.
  • Jeroen Vandeleur, Cyber Security Architecture & Cloud Security z NVISO — opowie o reagowaniu na incydenty w chmurze.

Więcej informacji o programie na stronie WWW wydarzenia.

Co wyróżnia Advanced Threat Summit spośród innych konferencji?

Przede wszystkim bogata formuła, która obejmuje:.

  • wykłady w sesjach plenarnych i równoległych,
  • 7 praktycznych warsztatów.
  • ponad 20 różnych tematów dyskusji roundtable,
  • czas na networking i dzielenie się doświadczeniami,
  • wieczorna impreza z niespodzianką, która sprzyjać będzie integracji i serdecznym spotkaniom.

Ponadto uczestnicy AT Summit uzyskają 13 punktów CPE.

Uwaga! Nasi Czytelnicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego „DLPExpert”, który uprawnia do uzyskania 10% rabatu! Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia.