Konferencja Security Analyst Summit w formule online

Firma Kaspersky zaprasza specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa do udziału w drugiej tegorocznej odsłonie konferencji Security Analyst Summit (SAS)@Home, która odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r. Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z pandemią druga tegoroczna edycja odbędzie się, podobnie jak poprzednia, online.

Security Analyst Summit (SAS) to coroczne wydarzenie, które od ponad 11 lat przyciąga wysokiej klasy badaczy szkodliwego oprogramowania, organy ścigania z całego świata, zespoły reagowania na incydenty komputerowe oraz kadrę kierowniczą wysokiego szczebla z sektora usług finansowych, technologii, opieki zdrowotnej, środowiska akademickiego oraz agencji rządowych. Konferencja SAS gromadzi czołowych specjalistów zajmujących się wyszukiwaniem zagrożeń, którzy w przyjaznej atmosferze dyskutują na temat globalnych cyberzagrożeń w nieustannie zmieniającym się świecie.

Nadchodząca konferencja odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r., w godzinach 17:00-20:00. Omówione zostaną jedne z najważniejszych kwestii oraz trendów w zakresie cyberbezpieczeństwa, z jakimi zmagał się świat w tym trudnym dla wszystkich roku, a program przewiduje wystąpienia czołowych badaczy bezpieczeństwa z różnych stron świata. Zaprezentowane zostaną nowe, niepublikowane badania, nowe narzędzia oraz techniki służące do badania zagrożeń i wiele więcej.

Jak zwykle uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję obcowania z najlepszymi na świecie badaczami oraz osobami kształtującymi opinie w zakresie cyberbezpieczeństwa, udziału w rozmowach oraz obejrzenia wartościowych prezentacji tematycznych.

Omówione zostaną następujące tematy:

  • zagrożenia APT,
  • wyszukiwanie nowych zagrożeń,
  • wyłaniające się zagrożenia,
  • luki w zabezpieczeniach.

Pełny program konferencji jest dostępny na stronie https://thesascon.com/Online.

Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, a udział jest bezpłatny. Osoby chcące uczestniczyć w konferencji SAS@Home mogą zarejestrować się na stronie https://kas.pr/tr59.

Źródło: Kaspersky Lab