Cyfrowa transformacja w biznesie

Już 28 maja odbędzie się konferencja, podczas której zostaną przedstawione najnowsze trendy w zakresie udoskonalania procesu cyfrowej transformacji. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej.

Wśród wystąpień m.in.:

  • Jak technologie zmieniają firmy na przykładzie grupy medialnej Polska Press? — Magdalena Chudzikiewicz – Grupa Polska Press
  • Robotyzacja procesów biznesowych – czy warto? — Wojciech Szremski - Schaeffler Polska Sp. z.o.o.
  • Wpływ cyfrowej transformacji na bezpieczeństwo IT — Tomasz Zalewski - Bird & Bird
  • Nowe środowisko pracy – współpraca ludzkiej i sztucznej inteligencji w różnych obszarach działania organizacji — Rafał Górski - KPMG

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowania. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi.\Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji ONLINE, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://kongrestransformacji.pl/.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:30 we czwartek, 28 maja 2020 roku. Strona internetowa wydarzenia: https://kongrestransformacji.pl/.