Bezpłatna konferencja Data Center Trends. Wyzwania centrów danych

Centrum Danych stało się biciem serca globalnego biznesu. To krytyczny punkt w całym procesie operacyjnym firmy. Konferencja Data Center Trends zgromadzi czołowych ekspertów i praktyków, którzy podzielą się swoją rozległą wiedzą oraz omówią nadchodzące wyzwania i problemy związane z funkcjonowaniem centrów danych.

Liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania technologii gwarantujących bezpieczną infrastrukturę IT. Przedstawione zostaną również rozwiązania zapewniające wysoką dostępność oraz systemy operacyjne wspomagające całość procesu. Tematyka spotkania skoncentruje się również na aspektach prawnych oraz normalizacjach dla Data Center, w standardach europejskich.

Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Podczas wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia bieżących trendów dla wysokoefektywnych i bezpiecznych centrów danych.

W programie wydarzenia m.in.:

  • Zasady odpowiedzialności związane z niedostępnością danych w Data Center - Damian Klimas, CBKE
  • Migracja i konsolidacja DC w mBank S.A. - Michał Bistuła, mBank S.A.
  • Rola szyfrowania w bezpieczeństwie danych w Data Center - Władysław Iwaniec, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
  • Analiza ryzyka z RODO. Jak poprawnie ją przeprowadzić i zapobiegać wyciekom danych? - Dominik Lubasz, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://datacentertrends.pl/#rejestracja.

Spotkanie jest organizowane z myślą o kadrze zarządzającej, a w szczególności reprezentantach departamentów IT, dyrektorów technicznych, a także osobach, które odpowiadają za bezpieczeństwo IT w firmie.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikom konferencji Organizator zapewnia przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:30, 27 lutego 2020 roku. Adres: Warszawa, Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A.

Strona internetowa wydarzenia: http://datacentertrends.pl/.