Uczenie maszynowe w języku PYTHON – praktyczne szkolenie

Kurs jest przeznaczony dla programistów, Project Managerów, dyrektorów IT, analityków Data Science i Business Inteligence, a także dla osób znających podstawy programowania i chcących nauczyć się jak używać Machine Learning.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami, praktycznym zastosowaniem i ograniczeniami uczenia maszynowego.

Szkolenie w większości oparte jest na warsztatach i ćwiczeniach omawianych na forum. Uczestnicy dostają przygotowane wcześniej elektroniczne materiały szkoleniowe, w których mogą robić notatki i wprowadzać zmiany. Podczas spotkania opracowywane są case study dotyczące wielu różnych branż.

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią wykorzystać dostępny w Pythonie toolset do szybkiego tworzenia prototypów i weryfikowania hipotez. Z łatwością oceniają możliwości rozwiązania danego problemu przy pomocy Machine Learning, a także potrafią dobrać do niego odpowiedni algorytm.

W trakcie szkolenia organizator zapewnia elektroniczne materiały szkoleniowe, w których na bieżąco można dodawać notatki i komentarze, pomoc w przygotowaniu komputera, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch i certyfikat uczestnictwa. 

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Mędrela – trener i konsultant specjalizujący się w Pythonie i Machine Learning. Tworzy programy rozwoje w firmach: Nokia, Ericsson, Motorolla, Allegro i UBS. Zanim został trenerem pracował jako programista.

Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 lutego w Warszawie. Koszt uczestnictwa wynosi 2399 zł + VAT. Zapisy i agenda: https://gigacon.org/event/machine_learning_10-19/.

Źródło: GigaCon