Konferencja Backup&Storage Systems - Wyzwania ochrony danych

Konferencja będzie poświęcona rzeczowej wymianie informacji między specjalistami w zakresie ciągłości biznesowej, usuwania skutków awarii oraz zarządzania ryzykiem. Podczas najbliższej edycji wydarzenia zostaną omówione współczesne wyzwania oraz sposoby radzenia sobie z problemami bezpieczeństwa danych. 

W programie wydarzenia m.in.:

 • DRP w praktyce - czy w chmurze łatwiej jest odzyskać dane?
  Grzegorz Bernatek, Audytel
 • Metodyki zarządzania ryzykiem w ochronie danych osobowych w ramach Data Protection Impact Assessment
  Adam Szkurłat, Lubasz i Wspólnicy
 • Prawo do bycia zapomnianym – dlaczego nie jest takie jednoznaczne? Praktyczne przypadki nieskuteczności uprawnienia
  Patryk Kuchta, Medicover
 • Kontrole Prezesa UODO – doświadczenia i wskazówki
  Paweł Mielniczek, ODO24

Podczas przechowywania danych istotne jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwania danych zawsze było ważne, jednak w obecnych czasach stało się koniecznością. Ciągły dostęp do dokumentacji, danych klientów i informacji stał się jeszcze istotniejszy dla firm, aby przetrwać w trudnych ekonomicznie czasach. Nigdy wcześniej nie odnotowywaliśmy również tak wielu zagrożeń, które mogą wpłynąć na utratę danych przedsiębiorstwa, co niesie za sobą katastrofalne skutki.

Konferencja jest organizowana z myślą o kadrze zarządzającej, a w szczególności właścicielach firm, prezesach, członkach zarządu oraz osobach, które odpowiadają za bezpieczeństwo IT w firmie.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikom konferencji organizator zapewnia przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

Spotkanie będzie idealnym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://backupstorage.pl/#rejestracja

Konferencja rozpocznie się 26 listopada 2019 r. w Warszawie, o godzinie 9:30. Miejsce: Warszawa, Hotel Golden Floor Plaza, Al. Jerozolimskie 123A.

Strona internetowa wydarzenia: http://backupstorage.pl/