Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń

Dbałość o bezpieczeństwo organizacji i osób prywatnych jest w dzisiejszych czasach kwestią kluczową, zwłaszcza w obliczu wielu zagrożeń, z którymi można się spotkać na co dzień - od włamań i kradzieży, aż po cyberataki i wycieki poufnych danych. Konferencja SuccessPoint to kolejna już edycja wyjątkowego wydarzenia, na którym poruszone zostaną wszelkie aspekty dotyczące bezpieczeństwa. Spotkanie zrzesza ekspertów oraz specjalistów z tego zakresu. 

Jak co roku, tak i teraz zapraszamy wszystkich Państwa na kolejną  XIV edycję  konferencji poświęconej bezpieczeństwu fizycznemu:

Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny,  kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń

17 października 2019 r. | Warszawa

Program konferencji będzie zawierał zarówno wykłady praktyków - ekspertów niezależnych, a także przedstawicieli firm, którzy zaprezentują Państwu najnowsze, a przed wszystkim skuteczne i sprawdzone systemy zabezpieczeń. To konferencja dedykowana wszystkim odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach, jak i w instytucjach publicznych.

Do bezpłatnego udziału w konferencji zapraszamy:

  • Kadrę średniego i wyższego szczebla, osoby odpowiedzialne za wybór i zakup nowych produktów i technologii:  właściciele i zarządcy, administratorzy i najemcy powierzchni i budynków przemysłowych, handlowych, biurowych, administracyjnych, magazynowych, placówek medycznych, mieszkaniowych, instytucji kultury,
  • reprezentantów firm i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo  budynków i przynależnych obszarów,
  • przedstawicieli sektora usług budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych,
  • przedstawicieli administracji i służb odpowiedzialnych za infrastrukturę i zapewnienie bezpieczeństwa ludności.

 

Partnerzy: Nedap, Megavision Technology

Strona wydarzenia: http://successpoint.pl/monitoring-2019

 

Kontakt z organizatorem:

SuccessPoint Sp. z o.o.
mail: biuro@successpoint.pl

Źródło: SuccessPoint