Cyberbezpieczeństwo chmury to nie bujanie w obłokach

Zbliża się szósta edycja Advanced Threat Summit – jednej z najciekawszych konferencji dla środowiska cybersecurity. Odbędzie się ona w dn. 13 i 14 listopada 2019 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Każdego roku program AT Summit skupia się na najbardziej aktualnych tematach, którymi żyje środowisko cybersecurity. W tym roku tematem przewodnim będzie chmura w kontekście cyberbezpieczeństwa.

Coraz więcej przedsiębiorstw lokuje swoje zasoby w środowiskach chmury, w szczególności chmury publicznej. Nic więc dziwnego, że za nimi podąża rzesza dostawców proponująca rozwiązania zabezpieczania danych w chmurze. Korzyści wydają się bezdyskusyjne. Jednak jakie sytuacja ta rodzi możliwości, a jakie zagrożenia - zwłaszcza w czasach upowszechnienia automatyzacji i sztucznej inteligencji?

AT Summit to konferencja skrojona na potrzeby menedżerów bezpieczeństwa. Dlatego oprócz tematów technologicznych pojawią się na niej zagadnienia dotyczące  zarządzania bezpieczeństwem oraz budowania strategii i architektury cyberbezpieczeństwa. Ponadto jej uczestnicy zastanowią się, w jaki sposób cyberbezpieczeństwo wspiera biznes – a odgrywa w tym niebagatelną rolę!  

Tematy te przybliżą goście specjalni oraz prelegenci AT Summit 2019 - znakomici eksperci i praktycy, którzy na co dzień zmagają się z problemami bezpieczeństwa IT. To właśnie dzięki nim AT Summit jest najlepszym miejscem do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk!

 • Czy sztuczna inteligencja może doprowadzić do powstania broni masowego rażenia – temat ten poprowadzi Wieland Alge, Managing Partner z MAD Ventures.
 • Damir Savanovic, Senior Innovation Analyst z Cloud Security Alliance, poprowadzi wykład na temat certyfikacji chmury.

Swoimi doświadczeniami podzielą się również m.in.:

 • Piotr Januszewicz, T-Mobile Polska – w swoim wystąpieniu: Jak ratowaliśmy nasze centrum obliczeniowe – raport z pola walki.
 • Joanna Karczewska, Stowarzyszenie ISACA Warszawa - podpowie: Jak zachęcić kobiety do pracy w cybersecurity.
 • Adam Marczyński, Operator Chmury Krajowej opowie o niej z perspektywy architekta bezpieczeństwa.
 • Błażej Miga, Allegro zajmie się technikaliami, czyli orkiestracją procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa.

Więcej informacji o programie oraz rejestracja są dostępne na stronie WWW.

Co wyróżnia Advanced Threat Summit spośród innych konferencji? Jej niezwykle bogata - nie tylko w solidną merytorykę – formuła:

 • wykłady w sesjach plenarnych i równoległych
 •  4 praktyczne warsztaty do wyboru
 • ponad 20 różnych tematów dyskusji roundtable
 • czas na networking i dzielenie się doświadczeniami
 • wieczorna impreza z niespodzianką, która sprzyjać będzie integracji i serdecznym spotkaniom

Uczestnicy konferencji AT Summit uzyskają 13 punktów CPE!

Ponieważ DLP Expert jest patronem wydarzenia, organizatorzy przygotowali dla Czytelników tego magazynu specjalny 10% rabat! Jak go uzyskać? Wystarczy w polu kod promocyjny wpisać hasło: DLPExpert.

Szczegóły na stronie wydarzenia.

W ubiegłorocznej edycji, AT Summit 2018, uczestniczyło 450 osób. W tym roku na pewno będzie ich więcej — dołącz do szerokiej rzeszy pasjonatów, którzy trzymają rękę na cyberpulsie!