MACHINE LEARNING W PYTHONIE – PRAKTYCZNE SZKOLENIE

Szkolenie odbędzie się w dniach 3-4 października 2019 r. w Warszawie. Koszt uczestnictwa: 2399 zł + VAT.

  • Dla kogo jest przeznaczony kurs?

Kurs jest organizowany z myślą o programistach, menedżerach projektów, dyrektorach IT, analitykach Data Science i Business Inteligence, a także dla osobach znających podstawy programowania, które chcą nauczyć się korzystania z uczenia maszynowego.

  • Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z Machine Learning, głównie z jego możliwościami, praktycznym zastosowaniem i ograniczeniami.

  • Forma szkolenia

Szkolenie będzie miało formę warsztatów i ćwiczeń omawianych na forum. Uczestnicy dostaną przygotowane wcześniej elektroniczne materiały szkoleniowe, w których mogą robić notatki i wprowadzać zmiany. Podczas spotkania opracowywane są analizy przypadków dotyczące wielu różnych branż.

  • Korzyści uczestnictwa w szkoleniu

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią wykorzystać dostępny w Pythonie zestaw narzędzi do szybkiego tworzenia prototypów i weryfikowania hipotez. Z łatwością oceniają możliwości rozwiązania danego problemu przy pomocy Machine Learning, a także potrafią dobrać do niego odpowiedni algorytm.

W trakcie szkolenia organizator zapewnia elektroniczne materiały szkoleniowe, w których na bieżąco można dodawać notatki i komentarze, pomoc w przygotowaniu komputera, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch i certyfikat uczestnictwa. 

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Mędrela – trener i konsultant specjalizujący się w Pythonie i Machine Learning. Tworzy programy rozwoje w firmach: Nokia, Ericsson, Motorolla, Allegro i UBS. Zanim został trenerem pracował jako programista. Jako freelancer współtworzył i wdrażał AMY – dedykowany open-sourcowy system ERP dla organizacji szkoleniowej Software Carpentry, która wyszkoliła do tej pory ponad 30 tys. naukowców.

Zapisy i agenda: https://gigacon.org/event/machine_learning_10-19/.

Źródło: GigaCon