Szkolenie przygotowujące do egzaminu CISSP

Szkolenie odbędzie się w dniach 7-11 października 2019 r. w Warszawie. Koszt szkolenia: 5900 zł + VAT. Zapisy odbywają się poprzez stronę: https://gigacon.org/event/szkolenie-certyfikat-cissp/.

  • Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie kierowane jest do kadry zarządzającej i specjalistów, którzy zajmują się bezpieczeństwem informacji i spełniają wymagania (ISC)2, jak również dla wszystkich architektów rozwiązań IT, projektantów systemów informatycznych, specjalistów ds. bezpieczeństwa i osób, które chcą przystąpić do egzaminu CISSP poprzez program Associate od (ISC)2 for CISSP.

  • Cel szkolenia

Przygotowanie uczestników do zdania egzaminu CISSP. Wydawany przez organizację (ISC)2, certyfikat CISSP jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu bezpieczeństwa informacji.

  • Forma szkolenia

Oferowane szkolenie przygotowuje uczestników do zdania egzaminu CISSP. To 5-dniowe szkolenie z elementami warsztatu jest prowadzone przez doświadczonych trenerów posiadających certyfikaty CISSP.

  • Korzyści uczestnictwa w szkoleniu

Certyfikacja CISSP niesie ze sobą wiele korzyści – zarówno dla pracowników, w postaci podniesienia i udokumentowania profesjonalnych kwalifikacji zawodowych, jak i dla pracodawców, którzy od posiadacza certyfikatu CISSP mogą oczekiwać wysokich kompetencji z zakresu bezpieczeństwa informacji.

  • Trenerzy szkolenia:

Adam Danieluk - Specjalista i menadżer bezpieczeństwa informacji z ponad piętnastoletnim stażem w branży. W kręgu jego zainteresowań znajdują się ryzyko operacyjne, ochrona informacji osobowych i danych finansowych, standardy: Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), PA-DSS, zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 i zarządzania ciągłością biznesu ISO 22301, zarządzanie ryzykiem ISO 31000.

Michał Brandt - Ekspert bezpieczeństwa w cyklu rozwoju systemow IT (SDLC), w zakresie bezpieczeństwa w projektach, włączając zarządzanie wymaganiami. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie przygotowania i zarządzania politykami, standardami, wytycznymi innymi dokumentami. Ekspert w zakresie cyklu życia regulacji wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązań i procesów kryptograficznych. Ekspert w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych (Projekt ZBP - Tezeusz)Główny ekspert ds. bezpieczeństwa w projektach wdrożenia Rekomendacji D i RODO.

W trakcie szkolenia organizator zapewnia materiały szkoleniowe (książka (ISC)2 CISSP Certified Informaton Systems Security Professional Official Study Guide 8th Edition), przerwy kawowe, przerwy obiadowe i certyfikat uczestnictwa.

Źródło: GigaCon